GG 7.7 nie działa

Nie mam łączenia z serwerem w GG 7.7. Mam status niedostępny, kiedy klikam na dostępny to program nie reaguje i dalej

jestem niedostępny… Nie mogę w tej wersji zarejestrować również nowego użytkownika.

Sprawdź ustawienia firewall’a lub pakietu zabezpieczającego czy przypadkiem nie blokuje programowi dostępu do sieci. Od kiedy występuje problem, bo może po prostu znów padły im serwery?

W firewallu jest odblokowane GG 7.7 i nie działa

GG mogło się uszkodzić. Próbowałeś reinstal ?

Poczekaj może servery padły.

W tym czasie polecam WEB GADU

Miesiąc czasu nie działa. Robiłem reinstal systemu. GG 8.0 mi działa.

Wydaje mi się to dziwne. Watpie, żeby Gadu Gadu Network wyłączyło już serwery 7.7 (stracili by dużo użytkowników), a w każdym razie nie było by tak cicho o tym, i na forum i choćby w google.

Co zrobić ? GG 8.0 jest dla mojego kompa bardzo uciążliwe, mam tylko 512 mb ram.

A może tak zainstalować AQQ? Ma wszystkie funkcje nowego gg i dużo więcej. Zużycie RAM w granicach 18 MB

nie AQQ, też muli kompa

A skąd ściągałeś GG 7.7 ?

na pewno nie wyłączyło.

Niezwykle zagadkowa sprawa, ale ja wciąż uważam, że gg7 gryzie Ci się z jakimś innym programem i po formacie masz to samo poinstalowane, więc efekt taki sam. Choć o takich problemach nigdy nie słyszałem.

Jaki masz system? Oryginalny?

System mam legalny. Problem wystąpił miesiąc temu, włączyłem GG i nie chciało się połączyć. Nic nie instalowałem, nagle przestało działać. Zainstalowałem GG 8, działało. Przeinstalowałem system GG 7.7 nie działa, GG 8 działa. Co zrobić ? Jak to możliwe ?

Najlepiej żebyś zrobił to

:roll: