GG 7.7 nie działa

(Zaylen) #1

Gdy po formacie chciałem założyć swoje dawne konto, nie mogłem się zalogować na dostępny i trwa to do dzisiaj. A gdy chcę założyć nowe, nie pokazuje się okno z kodem do przepisania. Oczywiście przeinstalowywałem, po usunięciu czyściłem wszystkie foldery gg łącznie z ukrytymi i rejestr. I wiem że "nowego numerka nie dostanę"(to nie ma nic do rzeczy) oraz nie przesiądę się na inny komunikator. GG 10 działa ale go nie lubię.

(majcovsky) #2

Jest wiele innych programów jak WTW lub AQQ, nikt nie zmusza do trwania przy starociu.

(system) #3

Kod do przepisania.... co do tego to musisz mieć zainstalwoany flash player, lub jak masz to przeinstaluj go

(system) #4

Z tego co pamiętam to podczas logowania trzeba podać e-mail, potwierdzić i wypełnić jakieś pierdoły od GG i albo robi się to przez GG11 albo na stronie beta.gg.pl przed wyrażeniem zgód i wypełnieniem nie da się zalogowac na konto.

Poza tym zaktualizuj GG7.7 do przynajmniej 8 bo nie będziesz mógł pisać z wysokimi numerami.

(Kaka') #5

nieznany7 ,

Rejestrując się na niniejszym forum zobowiązałeś się przestrzegać jego regulaminu. Niestety, w tym momencie łamiesz go nie tytułując poprawnie tematu. Proszę zapoznać się w pierwszej kolejności z regulaminem forum, a następnie z tym tematem. Po zapoznaniu się proszę poprawić tytuł tematu, używając przycisku zmien.gif