GG 7.7 nie działa

Gdy po formacie chciałem założyć swoje dawne konto, nie mogłem się zalogować na dostępny i trwa to do dzisiaj. A gdy chcę założyć nowe, nie pokazuje się okno z kodem do przepisania. Oczywiście przeinstalowywałem, po usunięciu czyściłem wszystkie foldery gg łącznie z ukrytymi i rejestr. I wiem że “nowego numerka nie dostanę”(to nie ma nic do rzeczy) oraz nie przesiądę się na inny komunikator. GG 10 działa ale go nie lubię.

Jest wiele innych programów jak WTW lub AQQ, nikt nie zmusza do trwania przy starociu.

Kod do przepisania… co do tego to musisz mieć zainstalwoany flash player, lub jak masz to przeinstaluj go

Z tego co pamiętam to podczas logowania trzeba podać e-mail, potwierdzić i wypełnić jakieś pierdoły od GG i albo robi się to przez GG11 albo na stronie beta.gg.pl przed wyrażeniem zgód i wypełnieniem nie da się zalogowac na konto.

Poza tym zaktualizuj GG7.7 do przynajmniej 8 bo nie będziesz mógł pisać z wysokimi numerami.

nieznany7 ,

Rejestrując się na niniejszym forum zobowiązałeś się przestrzegać jego regulaminu. Niestety, w tym momencie łamiesz go nie tytułując poprawnie tematu. Proszę zapoznać się w pierwszej kolejności z regulaminem forum, a następnie z tym tematem. Po zapoznaniu się proszę poprawić tytuł tematu, używając przycisku zmien.gif