GG 7.7 Za każdym razem musze rejestrować od nowa

Witam mam problem z GG moj system to vista. Właczam kompa po nocy i za kazdym razem musze rejestrować gg pokazuje mi sie napis “nie dończyłeś rejestracji dokonczyć teraz ?”

Co robić

Próbowałeś reinstalu+czyszczenie rejestru+usunięcie folderów GG z Documents and Settings?

Viste dopiero co zainstalowałem ma około 2 dni. Ale sprobuje od nowa wszystko zainstalować

Kruszon92 , miałem tak samo w i nic niepomagało a próbowałem różnych rzeczy w końcu zainstalowałem gg8 beta i wszystko chodzi :slight_smile:

No nic zrobiłem reinstal z usónięciem wszystkich folderów GG zobaczymy co bedzie :slight_smile: a jak nic to nie da to spróbuje GG8 Beta

Prawidłowe usunięcie:

-Odinstalować program GG (w Panelu Sterowania, aplet Dodaj/Usuń Programy),

-Usunąć pozostałości po programie (folder \Program Files\Gadu-Gadu),

-Usunąć profil użytkownika (\Documents and Settings\nazwa\Gadu-Gadu)

-(start->uruchom->regedit) Usunąć wpisy z rejestru (HKLM\Software\Gadu-Gadu i HKCU\Software\Gadu-Gadu), ewentualnie możesz skorzystać z Ccleaner’a.

I ponownie zainstalować GG.

GG 8 jest w wersji Beta i może sprawiać więcej problemów niż stabilna wersja 7.

A może byś się skusił na AQQ :slight_smile: Ja też użerałem się dłuższy czas z GG ale w końcu zdecydowałem się przejść na najnowsze AQQ na Viście i powiem ci, że jestem b. zadowolony.

http://dobreprogramy.pl/index.php?dz=2& … olden+Path

Pozdrawiam :slight_smile:

AQQ Jest bardzo dobre tylko jeden problem dla którego go nie używam Brak radia :stuck_out_tongue: :wink: A czesem lubie sobie puścić na szybko GGradio

No chyba że znacie jakieś Wtyczki do AQQ żeby jakieś radi dodac ?

Kruszon92 , a jakiego masz antywira ? kwestią wyjaśnienia: miałem dosłownie taką samą sytuację jak Ty ,zainstalowałem więc ggbeta .w środę jednak odinstalowałem bo ta beta mieszała mi w kontaktach, i zainstalowałem z powrotem te standardowe gg i jak narazie wszystko chodzi ok ,aż sam jestem zaskoczony i szczerze powiedziawszy niewiem co pomogło,gdybam tylko czy to nie była wina kacpra bo wtedy go miałem a teraz mam noda, a ggradio możesz słuchać bezpośrednio z neta

Kruszon92 , GG Radio, nie ma problemu: wchodzisz na stronkę: http://www.gaduradio.pl/orange-music, klikasz “Posłuchaj kanału” zostaniesz poproszony o podanie nr gadu, potem hasła i uzyskasz dostęp do pliku .m3u, który spokojnie odpalisz w winampie. :slight_smile: Ja już tak od dawna robię.

Pozdrawiam :wink:

slawektor Też używam nod"a 32 wersje 3.0.64 :slight_smile: Poprzednio miałem wersje 2.7. I GGradio śmiga bez problemu pamiętam kiedyśmiałem avasta i miałem problem z GGradio nie chciało mi połaczyć :slight_smile:

A i dzieki misiu134 Nie wiedziałem ze tak można :stuck_out_tongue: To teraz chyba przejde na AQQ według mnie najładniej wygląda :stuck_out_tongue:

Miałem taki sam problem. U mnie po wpisaniu hasła do profilu pomogło. Nie wiem co to dało ale już nie muszę za każdym razem dokańczać rejestracji.

Sprawdź u siebie czy to pomoże. Może nie jest to komfortowe wpisywanie hasła za każdym razem ale pomaga bynajmniej u mnie.