Gg 7 beta 10

witam

co może byc przyczyną że gg mi tak wyświetla okienko :

gg5dm.th.jpg

to, że jest to wersja beta i nie działa prawidłowo na wszystkich komputerach

hmm. tylko że ja nie mam złego sprzętu, zgłosiłem ten problem na beta.gadu-gadu.pl ciekawe czy odpowiedza :frowning:

a może ktos wie czy to nie jest może inna przyczyna ?

Rozciągnij to okno w prawy bok. Ono ma teraz ikonki i dlatego pewno.

To jest prawda. Też tak miałem.

Spróbuj odinstalować GG wykasuj wszystkie foldery GG i zainstaluj ponownie.

Mnie pomogło ale z innych przyczyn odinstalowałem tą wersje i zainstalowałem z powrotem 6.1

nie wystarczy odinstalowac całkowicie z kompa gg wszystkie foldery i zainstalowac samo gg 7 beta 10 stało ja tez tak miałem i zrobiłem tak jak tobie karzę i po kłopocie :stuck_out_tongue:

Spróbuj parę razy przełączyć między wyglądem standardowym, a wyglądem 3D - u mnie pomogło.

Sorki ze przyłączam sie do tego tematu ale nie chce smiecic bzdetami,zakładając kolejny temat

Czy w tej wersji xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx xxxxxxxx xxxxxxxx :frowning:

Ja bede dalej ludzi namawiał zeby zainstalwowali sobie GG 6.1. Jest to wersja Beta i sam producent pisze ze niegwarantuje działania prawidłowego działania programy na wszystkich stacjach roboczych. BA !, on niegwarantuje , ze aplikacja bedzie woogule działa prawidłowo, bo jest w fazie beta, i minie sporo czasu jak ją wypuszczą, tak zeby prawie każdy mógł korzystać będą w prawie 100% pewny ze aplikacja zadziała.

Do czasu proponuje zainsalować sobie Tlena albo Mirnade z wtyczka do obsługi GG ( fakt ze łamie regulamin GG ale … )

Pomaga albo ponownie uruchom gg. U mnie występuje ten sam problem ale tylko po odpaleniu komputera. Odinstalowałem gg , przeczyściłem rejestr i zainstalowałem ponownie - nadal występuje ten sam problem - to jest jednak wina wersji 10

U mnie też tak jest.

Jest to wersja testowa, więc ma prawo mieć niedociągnięcia

czytaj pw, :smiley:

a do tematu, narazie mam spokuj z tym , nie ma problemu także nic nie robiłem samo przeszło :smiley:

nasuwa mi sie jeszcze jednka myśl, może spróbuj zienic priorytet uruchamiania gg na wysoki i we wlasciwoscach skrutu gdzie masz scieżkę docelową wpisz /prefetch:1