GG, a Power Project GG

Zwykłe GG 6.1 działa mi bez zażutów , nie wspominając o tych problemach z serwerem, ale to chyba każdy Ma. Gdy Instaluję GG Power projects to wszytko jest normalnie, lecz gdy uruchamiam ikonę PP wyskakuję błąd "Wystąpił problem z aplikacją gg.exe i zostanie ona zamknięta, po czym GG się zamyka. Ściągalem PGG z roźnych źródeł i cały czas jest to samo. :?

Zainstaluj gg70build23, najnowsza wersja, bez power packów :stuck_out_tongue:

Tylko ja chce miej GG z tymi funkcjami :?

naprawde profesjonalna porada :roll:

a problem z pp moze byc spowodowana włączeniem juz przy instalacji duzej ilosci wtyczek(lub nawet wszystkich) odhaczenie wtyczki podczas instalacji daje efekt jej zainstalowania - ale jako wyłączonej… zainstaluj power project (najpierw odinstaluj :slight_smile: ) i jesli znasz juz mozliwosci poszczegolnych wtyczek - to wybierz tylko te potrzebne… jesli nie… wybierz instalacje standardową bądź minimalną… potem dopiero za posrednictwem wtyczki “pgg-config” wlaczaj sobie reszte :slight_smile:

poplątane ale mysle ze da sie zrozumiec :slight_smile:

Jakoś kiedyś Instalowałeś PGG ze wszystkimi wtyczkami i działało Normalnie.

nie :stuck_out_tongue: ja nie :stuck_out_tongue:

ale instalowalem ze wszystkimi… tylko ze nie wsyzstkie byly wlaczone :stuck_out_tongue:

mialem z tym problem wiec pomyslalem ze to moze byc to samo… u mnie zawinila bodajrze wtyczka “skryptuś” (mi zupelnie nie potrzebna :stuck_out_tongue: )