Gg - aplikacja nie została właściewie zainicjonowana

(sznels) #1

Robiłem juz dzisaj z 5 formatów ja nie wiem o co chodzi znam sie na komputerach lecz teraz to ja mam takie loty z nim ze mam go cheć wywalić za okno i mieć z nim spokój

Mam jakis błąd z gg a to system po formacie pownienien sie szybko chodzi mi to jest jest pasel itp ale ma problem z czymś i tak czeka czeka i podpali go po 1min niegdy czegoś takiegoś nie miałem a jak woczraj przed formatem mam problem to i po jednym foramice miał problem z kasperskim po nasptemnym z siecią potem cos ze sterownikami to teraz znowu mam taki sam błąd jak woczoraj przed formatem

gg.exe błąd aplikacji

(Bukó) #2

Spokojnie, powoli i przede wszystkim po polsku jeszcze raz napisz jakie dokładnie występują problemy.

(Davidgdow) #3

Zanim robisz format poszukaj na google rozwiazania bo szkoda dysku i twojego czasu.

Ja mam ten sam problem z gg i z tego co wiem to jest to wina kodeka ffdshow. Jako ze sam nie uzywam gg tylko konnekta a gg bylo potrzebne bratu to przekonalem go do tlenu.

Jesli nie chcesz pozbyc sie kodeka to proponuje instalacje konnekta lub mirandy, lub psi lub innego alternatywnego komunikatora.

(Hashimoto) #4

Tu coś może znajdziesz:

http://search.microsoft.com/results.asp ... geType=101

(sznels) #5

a co powiecie ze na moim kompie wszystko cos sie długo odtwiera moze macie cos do optymalizacji ja juz nie pamietam wszytkich moich zabiegów diagnostycznych

Złączono Posta : 05.06.2007 (Wto) 0:25

ale po odinstalowaniu ffshowa no formacie tez nie chciało sie gg odpalić

zainstalowałem teraz 7.7 i jest git narazie:p

A dziwi mnie ze mam zwieszkę po uruchomieniu pc