GG bierze 100% procka nowsze wersje nie pomagaja, działa 6.1

Miałem zainstalowane Gadu- gadu wersje 7.7 build 3669 gdy pisałem z kolegą wszystko było w porządku. Później użycie procesora wzrosło do 100% i na takim poziomie ciągle się utrzymywało. Komputer wtedy jest niestabilny i się zawiesza. Z menadżera zadań odczytałem ze jest to spowodowane przez komunikator gadu-gadu. Po wyłączeniu tego programu wszystko wraca do normy. Odinstalowałem tą wersję gadu- gadu i zainstalowałem wersje 6.1 build, działa bez zarzutu. Jak to naprawić???

:frowning: POMOCY :frowning:

sbrobuj zainstlowac od nowa (usun wszystkie skladniki gg z rejestru!!) tak zeby nawet w ukrytych folderach nie bylo i wtedy sbrobuj!! napisz jakie sa wyniki!! :roll: :wink:

Bardzo prosto , będę się powtarzał(pewnie do końca świata).Zmienić na jakąś alternatywę.

Link niżej przedstawia zalety/wady wszystkich komunikatorów polecam ze swojej strony Ci lekturę :

http://www.searchengines.pl/index.php?s … ntry131900

Jak nie chce to nikt nikogo do niczego nie bedzie zmuszał ale musze sie zgodzić z Lost World ze alternatywa taka jak AQQ jest lepsza od gg. A to sie dzieje tylko tak na gg? ten 100% procek? Wklej logi z HiJacka i Silent Runners. 8)