GG: Błąd podczas uruchamiania programu

(Kicior) #1

Prosze o szybką odpowiedź, bardzo prosze....

Dzisiaj w czasie użytkowania programu Gadu - Gadu wystąpił błąd (Wystąpił błąd z aplikacją gg.exe i zostanie ona zamknięta. itd.). Za każdą prubą uruchomienia go ten błąd wyskakuje. Nie chce reinstalować programu, bo listy kontaktów nie chce stracić. Pomóżcie mi jak moge odzyskać to.

Niewiem czy to coś da, ale jakąś godzine wcześniej NOD32 wykrył mi wirusa i kazałem go rozłączyć i dać do kwarantanny, jednak był tam i... zniknął.

Może jak jest to konieczne to Wam loga wyśle, tylko napiszcie zrozumiale jak to zrobić, proszę Was bardzo o jak najszybszą pomoc i z góry dziękuje za odpowiedź...

(Mario 89) #2

Przecież reinstalacja nie spowoduje że twoja lista zniknie.

Możesz też Wyciąć folder z twoim profilem do GG i wkleić w inne miejsce na jakiś czas. Potem ODINSTALOWAĆ, wyczyścić rjestr i zainstalować ponownie W TO SAMO MIEJSCE a Folder z profilem do GG wkleić tam gdzie był wcześniej.

(Kicior) #3

…a jak się czyści… rejestr? :oops:

nigdy w życiu do tego nie doszłem jeszcze…

(Monczkin) #4

Kicior proszę poprawić tytuł na konkretny - inaczej temat zaliczy śmietnik

(Witam200) #5

start>>uruchom>>wpisz “regedit” i w software znajdz “gadu-gadu” i usun :slight_smile:

(Mario 89) #6

Po co ręcznie ?? EasyCleaner zrobi to za niego.

(Kicior) #7

a to mam przekopiować ze “starego” na “nowe” gg cały folder ‘users’

(razem z folderem ‘_cache’) czy tylko docelowego użytkownika?

(Mario 89) #8

Bez CACHE (to są te rklamy) Tylko folder z profilem.

(Kicior) #9

o kurde! szybki jesteś! trzymam Cię za słowo

tzn. że zawartości tego folderu ‘_cache’ moge usunąć skoro to tylko reklamy?

EDIT: Cos tu jest nie tak! !!

(Mayster X) #10

(aju) #11

Kicior jaki system i jaka wersja gg?

W przypadku 6.1 i xp albo zainstaluj najnowszą wersję 7.1 albo instalacja wszystkich poprawek + SP2 (i tak zainstaluj) lub spróbuj skorzystać z trybu zgodności z NT lub ME

(Kicior) #12

sorki za problem, już po sprawie. Szanowni państwo z firmy gg mi pomogli

(Mario 89) #13

Na XP też spokojnie chodzi jakby ktoś sie pytał.