GG ciągle sie rozlacza i włącza

(Cichytg) #1

Sluchajcie, od wczoraj mam pewien problem.

Otoz gg ciągle sie rozłącza i wlacza, jak sie polaczy to tylko na chwile i zaraz pada. o co chodzi?? czy wy tez tak macie ?

polączenie stale, 1 mb i nie jest to problemem bo internet chodzi dobrze, a gg cos odbija :expressionless:

(Chillout) #2

Padło Ci gg.

Odinstalowanie:

-Zapisz sobie listę kontaktów,

-Odinstalować program GG (w Panelu Sterowania, aplet Dodaj/Usuń Programy),

-Usunąć pozostałości po programie (folder \Program Files\Gadu-Gadu),

-Usunąć profil użytkownika (\Documents and Settings\nazwa\Gadu-Gadu)

-(start->uruchom->regedit) Usunąć wpisy z rejestru (\HKLM\Software\Gadu-Gadu i HKCU\Software\Gadu-Gadu)

I spróbuj ponownie zainstalować.

lub

Odinstalować,przeczyścić tym (rejestr->skanuj by znaleźć problemy, napraw znalezione problemy) i ponownie zainstalować.

Poczekaj - jak mówi aero , jak problem nie zniknie przeinstaluj.

(aero) #3

dzidzej ,

Może serwery gg znowu szwankują, u mnie też czasem tak się dzieje :?

To już chyba norma gg :roll:

(Cichytg) #4

problem w tym ze nie uzywam oryginalnego programu opd nazwą gg tylko aqq, mialem wersie 1 iles tam , teraz aqq 2.0

rzecz w tym ze na drugim kompie to samo sie dzieje i aqq i gg wiec przeinstalwoanie programu nic nie pomoze ani czyszczenie kompa po jehgo pozostalosciach. u kilku znajomych dziala normalnie wiec nie wiem co jest ... raczej nie ma mozliwosci aby ktos przechwycil moje dane i uzywal mojego konta gg poniewaz jestem jedynym urzytkownikiem tego komputera nikt nie ma do niego dostępu w domu

(slawektor) #5

to zobacz na samym gg albo na tym aqq który jest stabilny z tego co wiem to 2 jest testowa serwery chodzą ok u mnie gg działa ok

(Cichytg) #6

zalozylem nowy nr gg i tak patrze na stary nr, to co chiwla spojaiwa sie ze jest dostepny, a slonko jest na czerwono :expressionless: dziwne

w kazdym bądz razie nowy nr dziala ... nie wiem coj est ze starym :expressionless: moze ktos mi sie wlamal na kompa a moze cos sie zepsulo tam u nich na serwerach

(slawektor) #7

to co piszesz jest raczej nie możliwe, no bo jak -włamal Ci się i ukradł Ci gg? wersja aqq2 jest testowa i może robić problemy odinstaluj aqq zainstaluj samo gg na starym numerze i wtedy zobacz co i jak

(Cichytg) #8

no walsnie zaowazylem ze robi problemy, niby stabilna, ale nadal bledy wywala i tnie sie często

wracajac do gg to na drugim kompie zainstalowalem gg i nic nie pomoglo, dalej te same obiawy.troche dluzej jest zalogowany uzrzytkownik, ale mimo to nadal go rozlącza. to wygląda tak jak by ktos mial dostep do tego kompa i na sile wymuszal wlaczanie sie tego nr'u. problem w tym ze nr nie jest dostepny, pojawia sie i natychmiast robi sie czerwone sloneczko ...

nie mam pojecia co jest

jak nie mozliwe ? mozliwe , wystarczy skoipwac pewne pliki i ma sie wszystko co trzeba

jedyne co mi przychodzi na mysl to to ze z kumplem testowalismy program radmin, ale mimo to nie dalem mu pelnego dostepu, poza tym nie widzialem zeby cokolwiek kopiowal, czy wlaczal wiec nie mial jak skopiowac plikow

tym bardziej ze w nocy nie mogl sie bawic bo w robocie byl, a wnocy tez gg nie dzialalo

hmmm dziwne