GG (clon)

Chodzi mi o Klona GG bo nie mam na jego liscie zadnego urzytkownika do sklonowania i nie wiem dlaczego tak sie stało? pozdro!

Jakiej wersji Power GG używasz , no i mam taką propozycję może nie rozwiązującą problemu z wtyczka Klon GG ale też dobra zainstaluj sobie Gadu-Gadu 7 wersja testowa v0.0.3 i tam można włączać kilka kopii programu bez zbędnch wtyczek…

tylko iż bety gg v7.xxx działają tylko z numerkami które zostały zarejestrowane do testowania

boniek sprawdź czy w GG (menu główne programu, możesz przez to wejśc np. do ustawień)

Dajesz gadu-gadu ==> użytkownik ==> i teraz popatrz ile tutaj masz kont. Możliwe iż nie masz żadnego i to jest wina :slight_smile:

mam duzo zytkownikow do sklonowania!

Jak masz wtyczke zainstalowaną???

Osobno czy power gg.

mam Power GG !

Tego się obawiałem. Oczywiscie dosłownie Power gg.

Odinstaluj to i zainstaluj Power Project

a gg mam 6.1 [157]

jak bedzie działać to masz u mnie PIWO! elo

nie ma nawet takiej opcji w tym power project jak Koln GG ;/;/;/;/ …

Przy instalacji zaznaczyłes wszystkie wtyczki???

Jak tak to wchodzisz w POWER GG >> Pgg config>>wtyczki>>zaznaczasz clone gg Restart gg i finito. :smiley:

nie prawda że GG 7 działa tylko z numerkami zarejestrowanymi działa z każdym sam to sprawdziłem

U beta testerów działają wszystkie opcje. To jest ta róznica. :?

Nie zgadzam się z tą opinią lazikar napisz jaka opcja nie działa u zwykłych użytkowników sprawdzę to

tuba Audio Video. :smiley:

działa wszystko mogę ustawić Głośność Mikrofonu i Głośników, wybrać Kodeki, wybrać Urządzenie wideo, Wejściowe i Wyjściowe urządzenie Audio, włączyć lub wyłączyć zakładki Audio-Video a przedewszystkim rozmawiać i oglądać przez GG 8)

:lol: :lol:

EOT

no i co mam teraz myśleć bo nie wiem już czy ja mam rację czy mi się tylko zdaje ??

tylko o to chodzi ze lista wtyczek jest pusta! !!

To znaczy że skopałes instalacje. :lol:

Odinstaluj to i zainstaluj ponownie.

Przy instalacji zaznacz wszystkie wtyczki.

ok…

bo ja nie zaznaczałem wszystkich wtyczek tylko sam sobie wybierałem!

No ale te co wybrałeś muszą być. :?