GG czy można uzyskać numer mniejszy niż 17000000

Problem jak w temacie, czy jest jakiś sposób na uzyskanie nowego numeru gg, który był by mniejszy niż 17000000? :slight_smile:

Wiadomo o co chodzi, osoby z wyższym numerem niż wymienionym nie mogą się komunikować z osobami posiadającymi stare GG :frowning:

Na drodze normalnej rejestracji może to być trudne, bo numery są już dożywotnie (nie wygasają i nie wracaja do puli). Może ktoś Ci użyczy nr., jeśli ma 2 konta, albo już nie korzysta z gg?

Ale faktycznie to kpina, że GG 7.7 (imho najlepsza wersja) nie obsługuje numerów z puli powyżej 17000000 i ludzie są zmuszeni do aktualizacji na GG8/10.

no z tym może być problem bo mi jakiś “moodek” wyrzucił mi temat do kosza jak zwróciłem się z prośbą o numer :o

Nie trzeba instalować GG8/10, Miranda/AQQ też może być ;d

nie w tym problem, ja mam GG 8 i mi się podoba.

Ale to ja nie mogę pisać z osobami co mają stare GG ponieważ ich gg tego nie obsługuje :frowning:

Napisz maila do tech gadu-gadu z zapytaniem jak można to ugryźć.

właśnie napisałem, ale wątpię żeby odpisali, moim zdaniem im zależy żeby ludzie porzucili stare na gg i przesiedli się na nowszą wersję.

A ciekawe czy jest to spowodowane stroną techniczną czy specjalnie to blokują, ponieważ można do mnie napisać wiadomość z starego gg a ja już odpisać nie mogę, tzn. mogę ale nie dojdzie jak ktoś ma stare gg, śmieszne!

Namów kolege do AQQ, i ty też se instalnij, walnij jabbera i chrzań GG ]:->

Witam.

Oczywiście, że chodzi tylko o migrację na nową wersję. Spróbuj Kadu:

http://www.kadu.net/w/Pobierz:Windows_unofficial .

mi to obojętnie jaki będę miał komunikator, ale problem nie leży po mojej stronie, tylko po stronie znajomych, to ich stara wersja gg nie obsługuje rozmów z numerami od 17000000 :frowning:

No dokładnie. Niezależnie jaki komunikator będzie miał bond0075 , bo on obsługuje znajomych (i krótkie nr.). To jego znajomi i GG7.7 nie obsługuje tych nowych nr. (którego posiadaczem jest bond0075). Więc rozmowa jest możliwa w jedną stronę. A trudno raczej nakłonić wszystkich znajomych do aktualizacji gg albo alternatywnego komunikatora. Dlatego bond0075 szuka krótkiego numeru obsługiwanego przez gg77. Kapisko ludziska? Zainstalujcie gg7.7, po uruchomieniu na dole wywala monit, że nie można rozmawiać z osobami zarejestrowanymi po 17 listopada i proszą o aktualizację gg.

Musisz namówić znajomych, żeby zmienili komunikator, ale na razie poczekaj na odpowiedź od gg.

… N/C?

Na allegro powinny być takie numery jeśli ci zależy.

nie ma na allegro, podobno sprzedaż numerów jest nielegalna :frowning:

Dodane 20.01.2010 (Śr) 19:00

a zresztą nie będę płacił za numer GG