GG do NOKII 6230i

Hej. Chcialabym zainstalowac do swojej NOKII 6230i program GG i nie wiem jak to zrobic. Telefon mam w sieci Plus GSM. Czy moglby mi ktos wytlumaczyc w sposob “lopatologiczny” jak mam to zrobic? Jakie sa miesieczne koszty korzystania z GG w tej sieci? GPRS ani WAP tez nie chce mi dzialac, pomimo tego, ze ustawilam wszystko tak jak bylo podane na stronie Plusa. Czy ktos moglby mi pomoc? Z gory dziekuje wszystkim, ktorzy choc przeczytali ten post. :slight_smile:

a wysłałaś smsa konfiguracyjnego ze strony plusa albo nokii i zapisałaś go? masz telefon w abonamencie czy na kartę bo jeśli na kartę to musisz jeszcze kodem włączyc bezpłatnie usługę mms gprs GPRS / MMS Aktywacja usługi *101*11*02#

http://www.simplus.pl/simplus/showDoc.do?alias=infos_uslugi_krotkimkodem

GG działa tylko w ERZE, orzy normalnym połączeniu nie starczyło by Ci kasy (Simplus) na minute siedzenia na GG. Tak więc tylko ERA bo inne sieci nie mają takiej usługi i już

Gdy wchodze w web/ustawienia/ustawienia konfiguracji/konfiguracja mam tylko do wyboru: Konfiguracja Orange, PlusGSM Internet, Orange GPRS WAP, O2 WAP GPRS… nawet nie moge edytowac tego pod Ere.

Telefon mam w SimPlusie, ale mam takze abonament Ery. Korzystam z tych dwoch kart. Wlaczalam to wszystko kodem i wciaz nic

gogo22: wiec jak moglabym skonfigurowac tel pod Ere i jakie sa oplaty za korzystanie z GG w tej sieci?