Gg->dziwne reklamy

witam, widzę że komunikatory nasze ukochane takie jak tlen i teraz gg daja nam wspaniałem prezenty mikołajkowe, włączając gg zaraz po zalogowaniu wyswietla mi się taka reklama na cały ekran :

x7u9ssunsjll8abim.jpg

a po tym jak zamkne te dużą reklame pokazuja się błędy explorera:

ijktnu59k4c8v3vgm.jpg

mimo że nie mam domyslnej przegladarki ie, sam asię ona włącza…co się dzieje ?

czy wam też się to zdarza?

Złączono Posta : 06.12.2005 (Wto) 22:06

ps. to jest bardzo denerwujące

ah najpierw Tlen teraz GG dziwne te prezenty na mikołaki :shock:

ta to dosyc denerwujace ;/ ale pamietam na jakiejs stronce byla taka reklama gdzie nie bylo jak wylaczyc :smiley: tylko alt+f4… niedoswiadczonym uzytkownikom pozostawal reset :?

no własnie, naprawdę chyba powariowali, ja niby mam przycisk zamknięcia ale nie zawsze skutkuje, czasmi zawiesza nawet kompa :!: :x

juz nie mam siły, pozostaje albo spik albo namówienie znajomych na kozystanie z messengera

no cóż muszą jakoś zarobić…

no ale spoko, reklamy w oknie rozmowy i w oknie programu, ale to jest przegięcie nie uważasz?

A dlaczego nie Skype , większość internautów z całego świata używa własnie tego komunikatora , tylko nie my , gdzie większość polaków tylko potrafi narzekać ale dalej używają gg , a to co wyprawiają polskie portale z reklamami to żeczywiście przechodzi ludzkie wyobrażenie

dlatego że skype nie obsługuje technologi gg, a spik tak

popieram, szału mozna dostac, ja powoli o tym koszmarze zapominam , ff + adblock i masz świety spokuj :wink:

miałem operę ale to nie przegladarka…

Zbych1** Zbych1**

Polska ma 2 miejsce co do uzywania tego komunikatora.

Moze 2, lecz jest w scislej czolowce :wink:

Dlatego wiele osob go uzywa :slight_smile: