Gg i edycja archiwum!

witam!

Mam ważne pytanie. Czy jest możliwe, że ktos kto dostałby się do mojego archiwum gg, mógłby je w jakiś sposób zmodyfikować. Dokładniej chodzi mi o to czy jest możliwa edycja, i dopisanie czegos lub usuniecie jakiegos fragmentu rozmowy, z pliku archiwum gg.

Nie interesuje mnie puki co jak to zrobic, ale czy jest takie cos wogole możliwe.

Dzieki z góry za pomoc.

wiesz ,jesli ktos sie uparł i mu bardzo zalezalo to jest to mozliwe.Szczegolnie w dzisiejszych czasach.Cos cie zaniepokoiło?

jak się rozgryzie format pliku to kein problem

no tak, ale z tego co widze to Wasze odpowiedzi opierają sie na domysłach. Mi to niestety nie pomoże, potrzebne mi są fakty jakies albo stanowcze tak osoby ktora jest tego na 100% pewna. Jeżeli są tacy prosze o kontakt na gg (2229677)

tak jest to możliwe. są dostępne snifery pod tylko sieć lan które działają na zasadzie keyloggera i wszystko zapisują do pliku i wysyłają do atakującego. czasem w rozmowach są podawane hasła i wtedy napastnik ma możliwośc choćby wejscia na gg osoby atakowanej. czasem po złamaniu hasła dostaje się liste kontaktów i archiwum ale to 2 bardzo rzadko. innym sposobem dostania się do archwium jest popostu włamanie ogólne do kompa.