GG i email

Ludzie moje gg nie chce sie połączyć z serwerem, a program pocztowy pobierać wiadomości!

Co robić?

Zachowanie to jest bardzo podobne do zainfekowanego komputera. Proponuję skanowanie on-line. Oto rekomendowany adres: skaner.mks.com.pl , oczywiście w trybie awaryjnym z obsługą sieci. Jeśli nic ono nie przyniesie napisz o tym, pomyślimy nad innym rozwiązaniem. Jednakże na dłuższą metę poleciłbym zmienić gadu-gadu na coś lepszego - z założenia ten program skazany jest na “niedziałanie”…

Pozdrawiam, Morfeusz :slight_smile:

1).Sprawdz czy dobrze wpisałeś hasło i login (nie jestem pewny czy skrzynki e-mail nie zwracaja uwagi na duze i małe litery)

2). sprawdz czy na pewno poprawnie wprowadziłeś adres Pop3 (Wysyłka poczy) i ewentualnie smtp (pobieranie poczty).

(info. mozesz znaleśc na skrzynce pocztowej w opcjach :? )

3). Apropo sprawdzania poczy przez GG, to spoko funkcja ale GG niestey tak czesto poada ze mało skutteczna. Polecam porgram Samurize, który słuzy do modyfikacji pulpitu można ciekawie przectawić podstawowe informacje o systemi i sprzecie ( http://samurize.hslab.pl/ ) ale odradzam wersje 1.40 lesza jakaś niżsa (starsza). Miala ona problem ze sprawdzaniem właśnei kont pocztowych (komkretnie chodziło o szyfrowanei hasła) i nawet w oficjalnej poprawionej tej versji dalej mi nei chce sprawdzać konta.

4). sprawdz czy twoja skrzynka działa poprzez połaczenie sie przez Http, moze server poczy był aktualizowany albo modyfikowany gdy chciałeś sie zalogować. (WP - spontanicznei tak ma ze odłacza na chwilke server np w celu zrestartowania albo podczas przełańczania servera poczt na inny)

fakt faktem ze ad-aware prawie zawsze coś pokazuje, ale panda raczej nie.

Na AQQ mam ten sam problem, a program pocztowy jaki mam to n’kurier poczty 4, a nie z gg

Jutro go zeskanuje mks i napiszę co jest.