GG i nie dochodzące wiadomości

Witam

Dzisiaj po raz pierwszy zdarzyła mi się taka sytuacja, że pisałem do kogoś na gg i nie dochodziły mu wiadomości.

Jego wiadomości do mnie dochodziły i mogłem czytać, natomiast w drugą stronę nic…

Miałem stare gg wersja 6.1, zainstalowałem 7.7 i to samo.

Mam numer 8 cyfrowy zaczynający się 3jką. Osoba do której nie dochodziły wiadomości też ma stare gg ale nie wiem jaka wersja, i ma numer 7 cyfrowy zaczynający się na 9tkę.

Nie wiem dlaczego tak się dzieje bo do innych spokojnie pisze i od nich dostaje wiadomości a od tej jednej osoby nie. Próbowaliśmy być oboje dostępni, niewidoczni, zaraz/wracam i wszędzie taki sam efekt.

Pomocy… :slight_smile:

Nie mam zielonego pojęcia, ale przypadkiem ta osoba cie jakoś nie zablokowała?(nie pamiętam jak wyglądało blokowanie osób w starych gg). Pisząc już w tym temacie zmieńcie sobie komunikatory choćby na AQQ, lub WTW :wink:

-> pokazuj wiadomości od nieznajomych -> aktualizacja komunikatora do wersji 8 lub (sic!) 10.5 -> zainstalowanie innego komunikatora (WTW jest w deseń gg 7, AQQ jest dla wzrokowców)

Pozdrowił.

Problem w tym że stare wersje mają problemy z wysyłaniem i/lub odbieraniem wiadomości z/na te długie nr gg (nie pamiętam dokładnie ale można znaleźć to na necie), rozważaniem jest instalacja nowszej wersji gg (nie pamiętam dokładnie od której wersji już to działa poprawnie).