GG i tlen

czy nowa wersje moge uaktualnic tak jak Firefoxa czy odinstalować starsze wersje - pytam sie bo nie robiłem tak zawsze odinstalowywałem

jeżeli chodzi o GG to ja zainstalowałem na starszą wersję, nie wiem jak jest z Tlenem 8)

identycznie :slight_smile:

Z Tlenem - tak samo.

Robisz nakładki, bez obaw.

Podobnie jest, ogólnie rzecz biorąc, z większością programów.

Nie musisz odinstalowywać, wręcz jest to niezalecane, gdyz tracisz wszystkie kontakty, ustawienia, itp…

w 90% nowsza wersja programu nadpisuje starszą - w pozostałych 8% jeśli trzeba usunąć starszą to instalator się pyta i sugeruje takie działanie - 2% poprostu pech - wywali ci program i tyle :smiley:

pytam sie poniewaz mam problem z wysyłanie sms do ERY z GG i tlena jak sie ta sprawa ma u was ???

era jest płatna, więc pewnie musisz zdefiniować bramkę sms, zresztą na forum ktoś zamieścił tekst na temat zmian w zasadach wysyłania wiadomosci przez bramki internetowe ery, więc to może być przyczyną

zrobiłem upgrade najnowszej wersji tlena i SMS-y do ery ida ale w gg problem dalej wystepuje jak sie ma sprawa u was w nowszej wersji 7 tez ten problem jest czy wychodzą normalnie

Bo podobno w Tlenie coś już zrobili właśnie. w GG nie.

http://forum.infojama.pl/viewtopic.php?p=499076#499076

no to dziekuje wszystkim kolegom za wypowiedzi sprawe mam załatwioną musimy poczekać jak ktoś sie zlituje i poprawi ten problem w gg