GG i VISTA... problem z plikiem update

(Mdk198p) #1

Witam,

mam problem z Gadu-Gadu w najnowszym systemie Microsoftu - Windows Vista :confused:

zainstalowałem GG w wersji 7.6.0.2354 i co chwile wyskakuje mi okienko systemowe z prośbą o zezwolenie plikowi UPDATE.EXE dostęp do internetu :confused:

czy da sie to jakoś wyłączyć, tzn. wyłączyć i zablokować dostęp do Internetu ??

z góry dziękuje za pomoc :slight_smile:

(Janek Max) #2

Wyłącz kontrole użytkownika :wink:

(Grzegorz Ch) #3

i cała praca kolegów z MS odnośnie ziększenia bezpieczeństwa idzie na marne.. ale z drugiej strony jak tu korzystać z kompa jak co chwilę trzeba coś potwierdzać... może trzeba zaczekać aż twórcy programów dostosują je do pracy w środowisku z ograniczonymi uprawnieniami.

(rgabrysiak) #4

Odnośnie pliku update wystarczy podmienić orginalny plik z gg na ten

http://gg2.wiadomosc.info/index.php?s=& ... 8&rid=1738

i po sprawie

Pozdrawiam

(Cobreti7) #5

Proponuje zainstalować GG w wersji 7.1. Z wersja 7.6 jest właśnie problem bo ten proces update.exe zamulici na 100% procka jak połączy się z netem a w wersji 7.1. nie ma takiego problemu Wiem to z własnego doświadczenia. Pozdro :slight_smile:

(lazikar) #6

Czytałeś pytanie. Post kosz

(Mdk198p) #7

dzięki za pomoc :wink:

skorzystałem z rady kolegi rgabrysiak... i wszystko ładnie działa jak powinno :slight_smile:

pozdrawiam 8)

(Witam200) #8

Po co bawić się w podmienianie plików jak wystarczy, że zaznaczycie w właściwościach Gadu-Gadu zakładka zgodność "uruchom ten program jako administrator.."

(Briho) #9

Jeśli się tak zrobi, to za każdym razem trzeba będzie zezwalać na uruchomienie. Czyli na to samo wychodzi.

(Lucyfer1991) #10

LUUUDZIE ten temat był juz wałkowany.. wystarczy podmienić plik update.dll na z wiadomosc.info a potem zaznaczyć w gg.exe zgodność z xp sp2 :!::!:

Złączono Posta : 11.03.2007 (Nie) 13:36

PS. uruchamianie jako administrator = wyłączyć :!:

(Dem) #11

Podepnę się pod temat.

Ktoś wie, co nalezy zrobić, aby linki z GG otwierały się w Operze, a nie w IE? OPera jest oczywiście domyślną przeglądarką.

(Zuk2005) #12

panDEMonium Start-> Programy domyślne-> Ustaw programy domyślne-> na liście szukasz "Opery"-> Wybierz ustawienia domyślne dla tego programu, zaznaczasz wszystko-> Zapisz.

Pozdrawiam

(Dem) #13

Wszystkiego zaznaczać nie będę, bo nie chcę, aby mi Opera otwierała np, obrazki jpg. Ale wygląda to u mnie w tej chwili tak:

beztytuuze3.jpg

i niestety otwiera się w IE.