[gg] kontakty.. :|

Witam :smiley:

Mam pytanie… :smiley:

Jak moge kontakty z jednego numeru gg … wrzucić do drugiego (innego) … ??

Chyba mnie zrozumieliście… :smiley:

Może to łatwe i banalne pytanie… ale wybaczcie mi :smiley: jakoś mi wyjść nie chce :smiley:

Pozdrawiam :wink:

Faktycznie to proste. Napis gadugadu u góry okna gg następnie eksprot/import, eksport listy kontaktów i wybierasz opcję do pliku i zapisujesz gdzie ci pasuje. A następnie z drugiego profilu gg wybierasz import z pliku wskazujesz z ten co wcześniej zapisałeś i po problemie :smiley: :smiley: :smiley: .

http://www.jarekkomik.republika.pl/blad%20gg.jpg

Takie cosik mi wyskakuje :mad:

Coś musiałeś namłodzić przecież eksport import listy kontaktów do pilku nie wymaga połączenia z serwerem gg :? :? :?

No dobra powiedzmy, że tamto mi się udało… :smiley:

No ale co to może znaczyć (ten komunikat) …?? Pojawia się też jak chce hasło zienić … :roll:

No właśnie… kolejne problemy!! Nikt niemoze sie rejestrować! Ani niemoze zmieniać hasła! :frowning: Coś z serwerem!

Sposób Fiesty jest poprawny! Ja tak sam robilem :stuck_out_tongue: Napewno działa!!

Mnie tam ostatnio gg zaczelo irytowac wiec usunalem i zaistalowalem sobie AQQ i jest dobrze. GG ma ostatnio za duzo bledow. Ostatnio mialem reinstalke systemu, wiec musialem instalowac od nowa gg, przy zmianie nazwy Uzytkownika nic sie nie dzialo (caly czas byem jako “Ja”), a przy probie stworzenia nowego uzytkownika gg wywalalo jakis bad i sie wylaczalo, wiec usunalem to cos eheheh

Znaczy sie to jest problem ponoiewaz trzeba przeinstalowac gg na nowa wersje!! Skurczybyki zablokowaly nie mozna sie rejjestrowac ani zmieniac danych na starszych wersjach :P:P Wyskakuje bład ze serwer chwilowo niedostepny sprobuj pozniej (czy jakos tak) ja zainstalowalem 6.0 i nawet power gg mi dziala ale kurcze mam wtyczke co dzieki niej moge kontakty wywolywac głosowo ale mi mikrofon nie dziala nie nagrywa dzwieku nawet na rejestratorze sytemowym panowie (i panie) HELP!!!

nie wiem jak usunąć POST…

Hm… myśle, że wiem jak Ci pomóc, bo sam miałem taki problem.

  1. Kliknij na START

  2. Programy

  3. Akcesoria

  4. Rozrywka

  5. Regulacja głośności

TERAZ w regulacji głosu powinno być takie coś jak MIKROFON i na dole może być zaznaczony jako: WYCISZ, więc odznacz to. Jeśli nie ma MIKROFON to kliknij w OPCJE i USTAWIENIE GŁOŚNOŚCI: Nagrywanie. Poszukaj i zaznacz mikrofon i zrób to co wyżej, żeby nie był wyciszony… i zamiast wycisz powinno być: ZAZNACZ. U mnie to działało, pozdrawiam! :slight_smile:

już nie wyskakuje ten błąd :lol: