GG ma korzystać z sieci bezprzewodowej a nie przewodowej

Załóżmy że w komputerze są dwie sieci: przewodowa (np. osiedlowa, akademicka) oraz bezprzewodowa (np. Orange). Czy jest możliwość zainstalowania oraz użytkowania GG w taki sposób aby aplikacja korzystała tylko z sieci bezprzewodowej (tak aby sieć przewodowa w ogóle “nie widziała” że GG jest zainstalowane)? Trzeba ustawić jakiś port ??

Raczej takich cudów nie zrobisz.

Chyba ze będziesz miał na kompie 2 konta które będą korzystały z innych łączy.

To w takim razie jak zainstaluje GG to z jakiej sieci będzie ta aplikacja korzystała (zakładam, że obydwie sieci będą podłączone jednocześnie) ??

Poszukaj w ustawieniach GG zakładki, w której ustawia się rodzaj i parametry połączenia. Nie powiem Ci jak to się dokładnie nazywa, bo już od dawna nie używam tego komunikatora. Jednak pamiętam, że w ostatniej wersji GG 7, której używałem była możliwość zmiany parametrów połączenia: połączenia bezpośrednie, adres IP itp. Popróbuj z adresem IP, przypisz to które masz przydzielone do sieci bezprzewodowej.

Pozdrawiam.

Właśnie o to mi chodziło, dzięki Narv. Ale mam jeszcze jedno pytanko. W ustawieniach proxy (w ustawieniach GG) jaki port mam podać? Skąd go wziąć?