GG nie chce działać na Win7


(Marek L5) #1

witam posiadam nowego laptopa z systemem Win7.

Sciągnąłem sobie popularny komunikator Gadu-Gadu 10 , zainstalowałem poprawnie i wszystko jest w porządku do czasu , gdy już pomyślnie zakończę rejestrację , logowanie itp.

Pojawia się głowne okno , gdy kliknę na słoneczko , a za chwilę robi sie czarny ekran , pośrodku pojawia się niebieski kwadrat , w którym białą czcionką jest tekst po angielsku , po czym po kilku sekundach komputer restartuje się zamoczynnie , i tak za każdym razem to samo ....

Początek tej informacji w jezyku angielskim to coś takiego ( gdy ktoś będzie chciał wszystko to spiszę i przytoczę ) ale mozę uda się po skrócie tego .

A więc tak :

A problem has been detected and windows has been to your computer.

APC-INDEX-HISMATCH

Check to make sure any new hardware or software is, if this is a new instalaltion ask your hardware for any windows updates you might need.

If problems continue disable or remowe any newly of sotware. Disable BIOS memory options such as .......

itp , itd ....

Czy ktoś już wie co to mozę oznaczać ..

Dodam iż komputer mam na gwarancji i poza tym nie mam żadnych problemów z nim ..... Prosze o pomoc .


(pio_95) #2

Polecam AQQ z wtyczką GG, sam używam i nie ma żadnych problemów z systemem.

Jeśli koniecznie musi to być GG, zainstaluj wersję testową GG 10, lub starszą.


(stalesz) #3

http://www.gadu-gadu.pl/ Pobieraj tylko z tej strony.Przeskanuj system Malwarebytes Antimalware,oraz Ccleanerem.Poprzedni oczywiście odinstaluj.Zainstaluj poprawki z Windows Update.Sprawdz czy system jest aktywowany /Panel sterowania/System.Jakiego masz Antywirusa ?


(kosti1) #4

daj sobie spokuj z gg same problemy z nim są,polecam ci kadu które również jest na windowsa do pobrania z http://www.kadu.net/w/Pobierz:Windows_unofficial ,sam go używam i zero problemów tylko servery musisz dodać,wklej to w liscie serverów 91.214.237.2;91.214.237.3;91.214.237.4;91.214.237.5;91.214.237.6;91.214.237.7 port 443


(Krzys Ferrari) #5

Ja tez polecam AQQ, jednak myślę, że znam rozwiązanie Twojego problemu. Większość bluescreenów w laptopach po zainstalowaniu GG jest spowodowane działaniem aplikacji ASUS/ACER EdataSecurity . Wystarczy ją odinstalować. Jeśli zaś chodzi o Lenovo to chyba nie ma nic innego jak odpuścić GG lub usunąć soft Lenovo. Zapraszam na oficjalne forum GG, gdzie znajduje się więcej informacji na ten temat:

http://help.gadu-gadu.pl/showthread.php?t=1503&page=11


(pio_95) #6

U mnie problem występował też na komputerze stacjonarnym.