Gg nie chce działac

Mam problem z gg, nie mogę zainstalowac. NIe wiem co jest nieprawidłowe ;/ Po zainstalowaniu gdy chcem uruchomic wyskakuje mi komunikat “Bład MFS02. Program wykonał nieprawidłową operację i nastąpi jego zamknięcie. czy chcesz ponownie uruchomic Gadu-Gadu z domyślnymi ustawieniami?” i są po0d spodem 2 odpowiedzi tak lub nie , klikam tak to wyskakuje mi “Uszkodzona instalacja programu.Zainstaluj program ponownie lub ściągnij i zainstaluj aktualną wersję ze strony http://www.gadu-gadu.pl”.

Próbowałam chyba milion razy zainstalowac i nic. Próbowałam nawet zainstalowac inny program-komunikator internetowy np :tlen ale też nie działa , wogóle nie chcę się połączyc

Jaki masz system?

windows professional

Wrzuć logi… odinstalowywałaś gygy po ponownym instalowaniu??? Jak nie to tak zrób - Odinstaluj przeczyść rejestr i zainstaluj znów.

Spróbuj wyłączyć firewalla i antywirusa, i wtedy dopiero włącz komunikator.

Natasza1993

Temat poruszany wielokrotnie - proszę przed założeniem tematu korzystać z opcji Szukaj

Zamiast milion razy instalować, należy wcześniej raz skutecznie odinstalować.

Usuwasz GG poprzez Dodaj-usuń programy w Panelu Sterowania.

Usuwasz katalog po Gadu-Gadu - przeważnie w C:\Program Files\Gadu-GadU

Usuwasz katalog C:\Documents and Settings\X\Gadu-Gadu gdzie X to Twoja nazwa użytkownika

Uruchamiasz edytor Rejestru Start - Uruchom - wpisujesz regedit

Wciśnij kombinacje klawiszy Ctrl+F i wpisz gadu - usuwasz wszystkie klucze które znajdzie z pomocą F3. Żeby ułatwić sobie to, i za każdym razem nie wciskać CTRL+F naciskaj potem klawisz F3.

Po wszystkim restartujesz, instalujesz nowe GG.

Proszę poprawić pisownię w opisie problemu.

W celu dokonania korekty proszę użyć przycisku ac7a4cd89050aa6e.gif przy poście otwierającym ten temat.

Zignorowanie zalecenia będzie skutkowało usunięciem tematu do Kosza.