GG nie działą na koncie z ograniczeniami?

:mrgreen: Witam :mrgreen:

Na laptopie gdzie jest zainstalowany Win HOME EDITION nie działą gg. GG Działą tylko na koncie administratorskim. Na kontach z ograniczeniami nie działą. Oto jest komunikat jaki wyskakuje przy uruchamianiu sie komputera i gg klikam na ikonke GG. :frowning:

8be5cc39e655ff70m.jpg

Mojemu bratu w Win XP PRO na koncie z ograniczeniami działa. Ja używam Tlenu, bo GG się sypie.

BTW: co to jest “działą”? :?

A chyba jak widac mam konto z ograniczeniami i nie moge nic instalowac i odinstalowywac. Pytam sie tylko jak to naprawic? :lol:

Moim zdaniem bez pomocy administratora się nie obejdzie, chociaż mogę się mylić.

Poproś administratora tego komputera, aby udostępnij program tlen dla wszystkich użytkowników. Jak to zrobić? Prawym przyciskiem myszy na katalogu tlena (zazwyczaj na C:/Program Files)->właściwości->zakładka zabezpieczenia->wybierz dodaj i wskaż nazwę użytkownika jaki ma korzystać z tego programu i kliknij OK, a następnie w uprawnieniach zaznacz wszystkie opcje, oprócz pełna kontrola i modyfikacja (te opcje będą dostępne tylko dla administratora, zaś użytkownik będzie miał możliwość korzystania w pełni z tego programu). W ten sposób administrator i użytkownik będą mieli możliwość korzystania z tlena.

Pozdrawiam.