Gg nie łączy


(Joni987) #1

Od jakiegoś czasu nie działa mi gg. Problem polega na połączeniu tylko przez dosłownie parę minut i rozłączeniu. Używam wersji 7.7.0 [build3725] Dodam że przeinstalowywałem je już parokrotnie bez rezultatu. Czy ktoś może wie czym może być to z powodowane? Załączam loga z hijackthis:

http://wklej.org/id/9a3fd30c4e

dziękuje za wszelka pomoc


(Agatonster) #2

Franc ,

Ważny komunikat dotyczący tytułowania tematów

Dostosuj temat do zaleceń podanych w przedstawionym wyżej temacie - konkretny tytuł, opis problemu.

Proszę poprawić pisownię w opisie problemu.

W celu dokonania korekty proszę użyć przycisku ac7a4cd89050aa6e.gifprzy poście otwierającym ten temat.

Zignorowanie zalecenia będzie skutkowało usunięciem tematu do Kosza.


(Adax22) #3

Gadu-Repair 1.0 pl zainstaluj wyczyść wszystkie wpisy (ten program zrobi to wszystko sam wystarczy tylko kliknąć uruchom ponownie gg http://www.pobieralnia.pl/plik-943-gadurepair.html

"opis polski:

Gadu-Repair - program naprawia błędy uniemożliwiające działanie Gadu-Gadu" Jeśli masz problem z uruchomieniem komunikatora GG v6.x Zawiesza się (nawet po reinstalacji) użyj tego programu. Powodem wieszania jest zapewne zły wpis w rejestrze, który zostanie usunięty dzięki temu programowi. Gadu-Gadu tu ma błąd, że nie ma możliwości wyczyszczenia swoich ustawień w rejestrach"


(Joni987) #4

wielkie dzięki dekanet; problem rozwiązany :mrgreen:


(Adax22) #5

Proponuje tez wyczyścić rejestr systemu z błędnych wpisów bezpiecznie za pomocą RegCleaner http://dobreprogramy.pl/index.php?dz=2& ... +4.3.0.780 Instrukcje znajdziesz w necie łopatologicznie prosta obsługa w necie też znajdziesz instrukcje obsługi.