[GG]niemoge sie polaczyc z netem

Witam was,

Nastepujaco wykonalem sms do ery zeby mi przyslali sms z linkiem zebym sie z tym polaczyl i sciagnol gg mobile

lecz telefon mam od dzisiaj (03.03.07)(moje urodziny :P)to Sony Ercson k750i moze niezainstalowalem czegos?niechce mi sie polaczyc jak klikam na ten link co mi przyslali to pisze sprawdz ustawienia internetowe i danych i zebym sprawdzil czy mam zasieg zasieg mam napewno a na kacie 18 zl powinno dzialac ale czemu niedziala niewiem powiedzcie plz bo zaraz sie zalamie :frowning:

Witaj na Forum

Dj Scooty napisał:

lecz telefon mam od dzisiaj

Sony Ercson k750i

No i tu się rodzi pytanie, tel jest nowy to ustawienia do netu tam są, a jeżeli nie to na stronach internetowych swojego operatora musisz sobie skonfigurowac telefon.

Pozdrawiam :slight_smile:

Strony operatora mam telefon w erze dokladniej w tak-taku to gdzie mam to zrobic?

niewiem :stuck_out_tongue: ostatnio uaktywnialem GPRS w sklepie z komurkami ale niewiem czy to ma zwiazek z GPRS :stuck_out_tongue:

Witam

Nie wiem czy dobrze podpowiem w temacie ale tam w tel. są ustawienia w profilu Łącznośc>komunikacja danych

Łącznośc>Ustawienia internetowe

Lacznosc>Ustawienia Java

Tam musisz to sobie konfigurować. Dodam ze swojej strony nigdy nie używałem gg na tel. ale używałem Operę Mini za pomocą, której przeglądałem net.

Pozdrawiam :slight_smile:

niema

niema

w tym jest tylko wybor uzytkownika i obienie nowego konta

chyba dzis tego niebede miec :frowning:

http://www.wapster.pl/autokonfigurator_wap.dhtml

Wybierz operatora w Tym Przypadku Era GPRS Tak Tak oraz wpisz numer :slight_smile:

Powinno sie skonfigurować