GG nieznajomy jak go wykryć?

Witam.

Pytanie pisał do mnie ktoś nieznajomy z GG ,czy jest możliwość dojścia w jakiś sposób do niego ? numer IP lub coś podobnego?

Sądząc po Twoim avatarze, to masz bejsbola na podorędziu :slight_smile: Nie ma takiej możliwości, chyba że Twoj znajomy/dziewczyna/chomik są pr0 hax0r i łamią zabezpieczenia PENTAGONU.

Ew. możesz porównać IP nieznajomego z IP osób na liście kontaktów.

Haha rozwaliłeś mnie po całości z tym bejsbolem ;p rada na przyszłość nie oceniaj ludzie pod kontekstem upodobań muzycznych :slight_smile: więc dla pewności nie jestem kolejnym zanudzonym dzieciakiem wygłaszającym hasło JPna100% w każdy możliwy sposób :expressionless: ,… a wracając do tematu w jaki sposób mogę sprawdzić IP osoby nieznajomej z osoba na liście moich kontaktów?

Możesz wyszukać numer w katalogu publicznym gg,numer na moja generacja.Jak bardzo zależy ci na zidentyfikowaniu tego kogoś -dodaj numer do kontaktów,potem na NK sprawdź znajomych po numerach gg.Wcale nie koniecznie musisz go znaleźć na NK-jeśli nie wpisał w NK n-ru gg możesz go nie znaleźć.

Po ip -sposób z gg7

Dodajesz do kontaktów,[jeśli ktoś jest on line]PPM informacje numer ip.

pierwsze opcje odpadają to jest numer świeżo założony a ta opcja co w gg 7 to niestety ale w gg 10 nie ma nic takiego :confused: jedyne co to chciałbym sprawdzić numer IP i porównać go z osoba podejrzana.

No to zainstaluj na chwilę gg7-zrób co potrzebujesz i usuń.

To i tak nic nie da .Numer 6-cio cyfrowy gg7 nie obsługuje

no niestety ale opcja nie działa w zakładce informacje przy numerze IP komunikat w każdym z kontaktów tak jest

Opcja informacje-numer ip-pokazuje tylko wtedy jeśli wybrany kontakt jest online.

sprawdzałem na innych kontaktach online i to nie działa nie pokazuje