GG Po importowaniu skasowało mi sie pół listy

Witam ! Ostatnio robiłem formata wszystkich partycji, po zainstalowaniu gg wersja 7.7 i zaimportowaniu listy brakowało mi ok połowy kontaktów, mało tego od kilku dni jest problem z połączeniem, wygląda to tak: widzę że są dostępne np. 2 osoby a u pozostałych ok 100 osób niedostępnych nie widać żadnych opisów (co jeszcze nigdy mi sie nie zdażyło) Jak pisze do którejś z dostępnych osób to moja wiadomość nie dochodzi i odwrotnie. Miał ktoś z was kiedyś podobny problem albo wie jak go rozwiązać ? Proszę o pomoc. Tylko nie mówcie mi żebym zainstalował Tlena bo do gg sie już przyzwyczaiłem i jak do tej pory w zupełności mi odpowiadał więc nie mam zamiaru zmieniać go na inny :slight_smile:

Daj na początek log z HijackThis

Tu masz instrukcję viewtopic.php?f=16&t=36654

:slight_smile:

Po pierwsze*********

Daruj sobie punkt pierwszy :?

Agaton

_________________________

Po drugie robiłeś kopie całego profilu czy tylko listy kontaktów?

Po trzecie jaki masz firewall, instalowałeś jakiś czy używasz tego zawartego w windowsie ?

Może się po prostu serwery GG znowu sypią ;]

http://www.kadu.net/monitor/

Od dwóch dni mam to samo, w sensie to, że nie widzę opisów. Raz jest, raz nie ma. Już tak to jest z GG :smiley:

adik17188 ,

Poczytaj - Konkretne tematy… ze zwróceniem szczególnej uwagi na pierwszy post.

Proszę poprawić tytuł tematu na konkretny, mówiący o problemie.

W celu dokonania zaleconej korekty - proszę użyć przycisku ac7a4cd89050aa6e.gif przy poście otwierającym ten temat.

Zignorowanie zalecenia będzie skutkowało usunięciem tematu do Kosza.

tores1977 :

Co do pierwszego pytania to nie mam pojęcia o co ci chodzi

Kasowałem wszystko co miałem żadnych folderów nie zostawiłem ale jak dotąd zawsze po formacie instalowałem gg na świeżo i tylko importowałem listę kontaktów i wszystko było OK.

Mam tylko tą zaporę z Windows XP sp 2, żadnych antywirusów nie wgrywałem,

Co do serwerów gg to fakt czasami sie sypią ale zazwyczaj po kilku minutach lub godzinach wszystko wracało do normy a teraz nie bo trwa to już jakiś tydzień

W dniu 16.05.2008 , o godzinie 19:42 został dopisany post przez adik17188

Ok sorry to mój pierwszy post na tym forum