Gg - problem

(Axel 14) #1

Jak jestem dostepny/zaraz wracam/niewidoczny i jak nie zagadam do nikogo przez jakies 10-15 min to ono sie wylacza , znaczy pisze ze jestem dostepny , ale tak naprawde nie jestem i pozniej jest cholerny problem z uruchomieniem go , przewaznie trzeba reseta kompowi dac , ale nawet jak to zrobie to i tak czesto nie da sie go uruchomic :confused: o co chodzi ?

Pozdro

(lazikar) #2

Oczywi┼Ťcie poczyta┼ée┼Ť forum i odinstalowa┼ées gg, przeczy┼Ťci┼ée┼Ť rejestr, usuno┼ée┼Ť katalog gg i zainstalowa┼ée┼Ť wszystko od nowa. :?

(Axel 14) #3

zrobilem to :expressionless: ale nadal nic :frowning:

P.S Wow , juz wiem przez co sie tak dzialo , jak odinstalowalem komunikator Hapi to do tej pory juz sie nie wylacza :smiley:

(aju) #4

mo┼╝liwe i┼╝ maj─ů jakie┼Ť awarie na ┼é─ůczach - mi te┼╝ to sie ostatnio cz─Östo zdarza :evil:

(Bdrk) #5

Miczasami ostatnio jak chce wejsc na dostepny to mruga i mruga i nie chce wejsc i to jest spowodowane przeci─ů┼╝eniem ┼é─ůcza ale Axel pisze ze musi reseta robi─ç a to dziwna sprawa.

(Kamtys) #6

U mnie gg nie kce sie wlaczyc....

Tzn jak wlaczam kompa i prboje wlaczyc gg to musze czekac z 5 minut i dopiero wtedy co kolwiek moge robic, bo tak to mowi ze gg nie odpowiada. I tak za kazdym razem ....... :? :-x

(lazikar) #7

Czyli się normalnie loguje i działa juz bez problemów.

Wynika z tego ┼╝e problem z serwerem. :?

(Kamtys) #8

No ale by to bylo za kazdym razem???????

(lazikar) #9

A zastosowa┼ée┼Ť to

http://forum.dobreprogramy.pl/viewtopic ... 665#217665

(Przemokg) #10

mi te┼╝ cos takiego dzieje

(Bdrk) #11

mi te┼╝ dlatego zrezygnowa┼éem z tego badziewnego gg i zainstalowa┼éem wpkontakt i od tej pory wszystko mi dzia┼éa bez zarzut├│w i z po┼é─ůczeniami z osobami z gg te┼╝ nie mam problemu, jako┼Ť nigdy na wpkontakt nie jest przeciazone lacze a przeciez jak sie laczy z gg to chyba korzysta z wtedy z sieci gg.