GG problemy ...:(((

(Marekolczak) #1

Siema,mam gadu gadu i od pewnego czasu mam problemy z dostarczaniem widomości,chodzi mi o to że jak ja wysylam wiadomości to ona nie dochodzi do odbiorcy i na odwrót,nie wiem co jest,mam router i może to przez to,może musze odblokowac jakiż port na routerze.

Pomocy....

(Monczkin) #2

marekolczak popraw błędy i zmodyfikuj podpis - polecam lekturę regulaminu forum.

(Xxxpopek) #3

Z tym nie tylko ty masz problem, często sie tak dzieje, napisz jeszcze czy jak wysyłasz wiadomość do kogoś ta osoba jest dostępna? Bo w wielu przypadkach dzieje sie tak jak wiadomosc idzie do osoby niedostępnej! Zainstaluj aqq współpracuje z gg i jest mniej pamięcio rzerny:)

(SeBoLaS) #4

Nieraz tak jest że pare dni na danym numerze się tak dzieje i wtedy przejdz na inny numer to powinno pomuc.Warto sobie założyć 2 nr w takich sytuacjach to pomaga.Pozdrawiam :slight_smile:

(Krzychuu) #5

marekolczak poprostu zostaleś zbanowany an gg czy coś podobnego.

BTW. Polecam AQQ.

(walker123) #6

-Nie wiem jak można zostać zbanowanym na GG :o :mrgreen:

Gadu Gadu ma jeszcze wiele błędów, i jest wolne(tylko 255kb na grafike WSTYD)

Mi też się zdarza że wiadomość nie dochodzi, i nie umiem ci pomóc..

Najlepiej napisz do nich E-maila albo coś w tym stylu.

(bartus2003) #7

Widocznie za mało wiesz...jest to jak najbardziej możliwe i dziennie zdarza się tysiącom osób..

to po co spamujesz??!

post dla samego posta..

i czekaj na maila do grudnia 2020 roku..

Raczej wątpie w router... byc może BAN na gg, lub sprawdzić na innym numerze.

(Agatonster) #8

Przyczyną powyższego nie jest zbanowanie - gdyby tak było, wiadomości dochodziłyby do Ciebie, ale Ty byś nie mógł ich wysyłać. Tak na marginesie - bana można dostać za wysyłanie linków, wielu grafik w jednej "sesji" , co traktowane może być jako spam.

Sugerowałbym jednak sprawdzić konfigurację routera.

Jeżeli problem nie ustąpi, proponuję przeinstalować komunikator.

Pozdrawiam