GG- program dziwnie się zachowuje! Jak to naprawić?

Mam problem z gadu-gadu. Program prosi mnie o hasło, podaję prawidłowe, zawsze je podawałem i było dobrze i nie potweirdza hasła. Na maila nie może mi wysłać hasła bo jest nie ten co z rejestracji… dałbym głowę że ten! Co się dzieje z moim GG- musze go odzyskać…

pewnie ktoś ci sie włamał na gadu i pozmieniał wszystko

Him Shadow proszę poprawić temat na konkretny, obrazujący problem używając opcji Zmień

jestes kolejna ofiara jakiegos “downa” co mu sie nudzi… ja wczoraj dowiedzialem sie ze ktos ma moje wszystkie dokladnie wszystkie hasla musialo skonczyc sie formatem…:confused: skoro straciles haslo to musial byc to ktos albo bliski i zmienil haslo albo ktos znal twoje haslo a jesli nie to najgorsze… ktos wyslal ci keyloggera albo exploita w takim wypadku owszem antywirus …może… go wykryje a moze nie… najbezpieczniej formatnac dysk gdzie znajduje sie windows najczesciej C. A co do gadu gadu wchodzisz w moj komputer/documents and settings(w opcjach folderow odznaczasz "nie pokazuj ukrytych plikow i folderow)gdy to jzu zrobisz wejdz na swojego uzytkownika w i tam masz gg w tym folderze znajduja sie wszystkie hasla do gadu gadu nie tylko twoje ale takze innych uzytkownikow gadu gadu na Twoim kompie. To tyle PzDr

ja miałem niedawno identyczny przypadek co opisałeś i niestety już swoje nr Gg nie odzyskałem,musiałem założyć nowy nr.To efekt włamania na GG

Tak to jest, jak do obsługi sieci GG używa się “jedynego słusznego” komunikatora Gadu-Gadu i nie zabezpiecza właściwie systemu…

Każdy używa tego programu, na którym pracuje mu się najwygodniej lub do którego już się przyzwyczaił - każdy też uważa ten program za ten “jedyny słuszny”, ty pewnie o swoim komunikatorze myślisz podobnie. Poza tym wiele osób używa alternatywnych programów typu AQQ nie dlatego, że czują się przez to bezpieczniej tylko dlatego, że panuje taka głupia moda na wylewanie pomyj na GG… natomiast sprawa odpowiednich zabezpieczeń komputera, to już osobny temat.

@ Him Shadow

Poinformuj o zaistniałej sytuacji firmę Gadu-Gadu S.A. - mail do pomocy technicznej to: tech@gadu-gadu.pl , ewentualnie możesz użyć TEGO formularza. Co prawda prawdopodobieństwo, że coś zrobią jest bardzo małe ale próbować zawsze trzeba. Niech chociaż dotrze do nich informacja, że takie wydarzenia mają miejsce… jeśli nikt nie będzie tego zgłaszał, to sytuacja na pewno nie ulegnie polepszeniu.