GG rejestracja

Czy ktoś może mi powiedzieć dlaczego nie mogę się zarejestrować na serwerze GG jako nowy użytkownik z nowym numerem GG.

Jaki komunikat się pojawia?

Być może są to chwilowe problemy - czasem tak się dzieje

Spróbuj jeszcze raz, później

Wyskakuje że ‘nie można się połączyć z serwerem. Proszę sprobować później’. Próbowałem już chyba ze 100 razy i nic. Całyczs to samo. jak wiesz co mam zrobić to pomóż.

U mnie nie ma najmniejszego problemu z zarejestrowaniem nowego użytkownika…

Przede wszystkim jeśli nie masz najnowszego gadu to go :arrow: ściągnij, zainstaluj i jeszcze raz spróbuj się zarejestrować

trzeba poprostu czekac, nic nie poradzisz. padl serwer i tyle.

No to co? W inny sposób nie uzyskam nru GG, to jak mam się łączyć z ludźmi co mają GG. Ile ta awaria może potrwać. Mam przecierz najnowszą wersję GG,a zresztą na wcześniejszych też sprawdzałem. To co mam zrobić żeby kontaktować się z ludźmi co mają GG?

To w jaki sposób ja się zarejestrowałem?

:?

No chłopaki, wiem że macie tęgie główki. wymyślcie coś, tylko żeby zadziałało.

mozesz sie z nimi połaczyć za pomocą innego komunikatora np tlena :slight_smile:

A nie trzeba mieć nru GG żeby gadać z ludźmi co mają GG?

a możesz mi powiedzieć jak chcesz to zrobic?

bo w tej sytuacji jest to raczej niewykonalne…

Po prostu chcę się komunikować z łbami co mają tylko GG.

pytałem kobre… :slight_smile:

Jeśli nie możesz się u siebie zarejestrować, zrób to u kogoś…

Jeśli bardzo Ci zależy na czasie mogę Ci teraz założyć konto…

W sprawie hasła dogadamy sie na PW

Mój koleś tak miał - nie mógł się zarejestrować. Przyszedł do mnie i u mnie sobie założył konto i potem wbił te dane do swojego GG i już od tej pory łaczy się bez problemowo. Innego wyjscia nie ma. Tylko czemu tak sie dzieje?? Ej a jakiego masz OS’a?? bo mój koleś miał Win Me :? :? :wink: Może to od tego zależy??

Mam XP Prof. Nadal nie działa.

Ten problem był już omawiany na forum. Ja miałem taki sam przypadek kolega z sieci nie może a ja tak. :?

jesli ma zapisaną listę kontaktów np na pliku txt to po prostu importuje jesli nie to wpisuje sobie w tlenie jest mozliwość importowania/dodawania użytkowników z GG. niewiem dlaczego jest to niewykonalne dla ciebie :stuck_out_tongue:

I jak się połączy z gg nie posiadając swojego konta na ich serwerze ??

http://web.gadu-gadu.pl <-- tu sie zarejestruj

Dzięki krzysiel, zadziałało. Jesteś Bogiem. Tylko nie pisz “wiem”.