GG>>Rejestracja

Już od kilku dni nie moge zarejestrować nowego konta, o co chodzi?? :confused: (Może jest jakiś inny sposób??)

konkretniej - w czym tkwi problem?

Co się dzieje i na jakim etapie rejestracji jest problem?

No klikam jestem nowym użytkownikiem… Wpisuje hasło, mail i klikam rejestracja… Odczytuje kod i wpisuje, klikam OK. I wyskakuje okienko:

Nie można zarejestrować użytkownika-problem z połączeniem. Spróbuj zarejestrować się poźniej.

Wyskakuje to chwilkę po kliknięciu OK. To chyba nawet się nie łączy z serwerem rejestracyjnym :confused:

Jaka wersja gg ?

Wersja 6.1 build 156

Zatkało mnie :mrgreen: Nowe wersje mogą mieć błędy i stąd mogą jakieś problemy wynikać ale żeby to w tej…

Spróbuj inną wersję gg zainstalować - trzeba próbować :slight_smile:

GG 7.0 bulid 22

Ale później powróce bez problemów do 6,0??

Tak. Łatwo odinstalować gg. Później poprostu zainstalujesz sobie starszą wersję.

Nic nie pomogło. Ten sam komunikat, ale w innej ramce :confused:

A spróbuj zarejestrować się tutaj:

http://web.gadu-gadu.pl/

Miałem jakiś czas temu ten sam problem i pomogło.

Po rejestracji na www otwórz swoje GG i spróbuj się wtedy zalogować.

Na web gadu-gadu nie widzę kodu do przepisania… :confused:

Nie wiem o jakim kodzie mówisz. Wpisujesz hasło póżniej je powtarzasz, podajesz email-a i to wszystko. Może chodzi Ci o nr GG ? Chyba on zostaje przydzielany automatycznie przez “nich”? Dostajesz go przypuszczalnie w email-u.

Nie nie, jest jeszcze jakaś autoryzacja. Jest podany jakiś kod, i trzeba go przepisać poniżej.

widać że chyba wogóle gg nie rejestrowałeś !!

E-e nic nie mam. Pierwsze co zrobiłem to skan :confused:

Przepraszam rzeczywiście teraz trzeba przepisać kod. Kiedyś było inaczej. Sprawdziłem u siebie i ja go widzę. Mogę go wpisać w odpowiednie pole. A jeśli Ty go nie widzisz to może np masz jakiegoś firewall-a, który blokuje właśnie ten “obrazek”? Jeśli wchodzisz na internet przez IE to sprawdź ustawienia. Jest tam coś o pokazywaniu obrazków. Ale zaznaczam, że nie jestem informatykiem!!. U mnie pomogła rejestracja przez www, ale było to jakieś 2 lata temu i od tego czasu napewno coś tam ( na www ) zmienili.

E-e, mam standardowego firewall’a z SP2 :expressionless: Inne obrazki widze :slight_smile:

No to sorki, ale ja Ci nie pomogę. Na razie nic nie przychodzi mi do głowy.

Może jednak zrobić próbę i wyłączyć SP2? A co na to inni forumowicze?

Jeśli masz czystego kompa, wyłączone SP2 to wg mnie ( jestem troszkę zielony w tych sprawach ) sprawa ustawień kompa. Może ustawienia przeglądarki internetowej, karty grafiki lub czegoś innego. Jeśli koniecznie chcesz założyć nowe konto na GG to spróbuj z innego kompa.

Dla pewności przeskanowałem Pandą ActiveScan, nic nie znalazł. Może ktoś z Was mnie zarejestruje??

Musisz podać swojego email-a a potem szybciutko zalogować się i zmienić hasło!