GG się wyłącza

(Man314) #1

Nagle przestało mi działać gg w wersji 7.7 pojawia się błąd i się wyłącza. Błąd pojawiał sie już pare razy ale np jak dostałem od kogoś 2 wiadomości na raz. Usunąłem część listy kontaktów i problem tak jakby się rozwiązał. Tymczasem teraz błąd pojawia się już przy starcie programu zaraz po zalogowaniu. Zęby go rozwiązać przywróciłem system do stanu sprzed kilku dni, odinstalowałem gg, usunąłem dane z Dokument & Settings, usunąłem błędne wpisy z rejestru za pomocą programu Easy Cleaner… a problem nadal się pojawia. Postanowiłem zainstalować inną wersję gg 6.1. Program uruchamia się, importuje kontakty i bęc… błąd. Wiecie może gdzie tkwi problem? Co mam zrobić żeby gg mi działało? To bardzo cenny program dla mnie - poza przeglądarką najważniejszy ;D Pozdrawiam!

(Cosik Ktosik) #2

Spróbuj alternatywnego komunikatora do GG: http://www.aqq.eu/

lub zmień serwer: http://programy.pcworld.pl/pc/programy/ … .html.html

lub tym: http://www.gadu.gadu.hxh.pl/gg.php?id=15

(Powszechniemanifestowany) #3

Nic z tych rzeczy co kolega przede mną napisał…

Wystarczy, że wejdziesz w ustawienia gadu-gadu>status i ustawisz, że po włączeniu gg Twój status ma być ustawiony na niewidoczny… W ten sposób już NIGDY gg Ci się nie będzie wyłączało i będziesz mógł wchodzisz kiedy chcesz. :slight_smile:

Pozdrawiam

(Lucius P.) #4

Dzisiaj był już poruszany ten problem 8)

Proponuję zainstalować ten programik :arrow: http://www.programs.pl/program,26.html

I zapraszam :arrow: viewtopic.php?f=2&t=252702

(Man314) #5

Ok spróbuje tak jak w tamtym temacie najpierw z Flashem a potem z programem. AQQ zaintalowałem ale nie za specjalne :wink: cosik_ktosik_ Serwera boję zmeniać bo sie jeszcze potem coś spierniczy na dobre ;D

Kazinio - bez komentarza :wink:

W dniu 26.06.2008 , o godzinie 14:24 został dopisany post przez man314

Ten program mi pomógł :slight_smile:

http://www.programs.pl/program,26.html

Dziękuję!