GG spowalnia kompa

Mam problem z komputerem. Zazwyczaj, gdy siedzę przy komputerze mam włączony program do odtwarzania muzyki (Windows Media Player), Gadu-Gadu i przeglądarkę Internet Explorer.

Problem zaczął pojawiać się od niedawna. Kiedy włączam GG komputer “zmula”, pracuje wolno, odtwarzacz muzyki włącza się bardzo opornie (o ile w ogóle się włącza), net przegląda się bardzo wolno. O dziwo, po wyłączeniu GG komp wraca do normy, nawet bez restartu. W czym więc tkwi problem? Dodam, że skanowałem kompa antywirusem i Spybotem.

Wszelkie wskazówki, naprowadzające na rozwiązanie problemu mile widziane ;]

To by było za proste :stuck_out_tongue:

Poza tym nie działa ;/

może reinstall gg :slight_smile:

Damianinho 15

spróbuj … odinstaluj GG, przeczyść rejestr, usuń ręcznie pozostałe katalogi po GG i zainstaluj na nowo :mrgreen:

czasami proste rozwiązania są najlepsze :stuck_out_tongue:

jeśli nie pomorze zmień komunikator z obsługą gg :stuck_out_tongue: np. konnekt

Skor nie uzywasz radia w GG to zainstaluj sobie starsza wersje gg. Powinno działąc ale bede problemy w wysyłaniem plików przez gg wiec polecam inny kominukator z obsługa sieci gg np. AQQ

Złączono Posta : 18.08.2007 (Sob) 15:35

Skor nie uzywasz radia w GG to zainstaluj sobie starsza wersje gg. Powinno działąc ale bede problemy w wysyłaniem plików przez gg wiec polecam inny kominukator z obsługa sieci gg np. AQQ.

w ostatnim czasie wielu userów skarży się na zwalnianie komputera przez GG - wystarczy zerknąć na to forum, ile jest takowych tematów. owszem są one zdublowane, ale świadczą o nagminnym problemie. sprawdź w menedżerze zadań jaka ilość zasobów procesora pochłania GG, warto zapoznać się też z ilością zajmowanego miejsca w pamięci. jeśli jest to ilość porażająca - spróbuj skontaktować się z supportem (mailowo) i przedstaw im sytuację, jeśli my nie damy rady pomóc .