Gg w plus gsm :)

witam czy jestes mozliwosc odpalenia gadu gadu w sieci plus gsm???:slight_smile: czy tylko era posiada takie coś?:)pozdro

Złączono Posta : 23.02.2007 (Pią) 21:29

hmm niby sciaglem tą jave i co teraZ??? nigdzie niemoge znalezc tego gg;/;/;/;/

szukaj w grach i w aplikacjach

;/ nic pustki;/

to moze w inny jesli masz se!!ja też kiedyś miałem gg ale nie używałem bo ciągło kase za wap!! a co do ery to opłata jest tylko 1+vat za tydzień użytkowania?? i nie ma dodatkowych opłat za korzystanie z neta wapu??

1,22 z VATem za tydzień i to wszystko.

a w plusie masz tylko tydzien za darmo plus jeszcze za polaczenie wap czy gprs,chyba ze jakis inny komunikator znajdziesz na tela to bedziesz tylko za polaczenie z netem placil

jest mozliwośc sciągniecia gg w wersji JAVA - przynajmniej ja tak mam tylko ze w erze… Kiedys czytalem to chyba jest mozliwosc w innych sieciach… chyba SMS o tresci GG na numer 8019

Jest taka możliwość :slight_smile:

Wysyłasz SMS o treści JAVA pod wybrany numer:

71770 - aktywacja na okres 7 dni, koszt aktywacji 1,00zł (1,22 zł z VAT)

74770 - aktywacja na okres 30 dni, koszt aktywacji 4,00 zł (4,88 zł z VAT)

79770 - aktywacja na okres 90 dni, koszt aktywacji 9,00 zł (10,98 zł z VAT)

…po chwili dostajesz zakładkę do aplikacji, którą instalujesz w telefonie :slight_smile:

Jest jeszcze darmowa aplikacja JaduGadu, płacisz tylko za połączenie GPRS :slight_smile:

Więc co jest tańsze ? te sms-ki z aktywacją czy JaduGadu ?

edit:

Kusiło mnie :slight_smile: i wysłałem sms-a z aktywacją, ale niestety żadna zakładka z aplikacją nie chce przyjść. Mam wszystko dobrze skonfigurowane bo zakładki z innych serwisów przychodzą a ta nie chce. Co robić ? Może ktoś coś poradzi ?

krzychu193 nie wiem dlaczego nieotrzymałeś zakładki, ja niedawno pobierałem i było wszystko ok :?

Proponuję korzystać z JaduGadu… aplikacja jest trochę uboga w porównaniu z tą płatną, ale za to płacimy tylko za połączenie z internetem, nie ma żadnych dodatkowych opłat. Za trzy godziny pisania na JaduGadu zapłaciłem za połączenie GPRS ok 1zł

Pozdrawiam

A mnie za 2 minuty połączenia zeżarło 1,40 zł. Lipne to jakieś nie polecam!

Krzychu193 czy napewno połączyłeś się przez profil INTERNET_GPRS?? może połączyłeś się poprzez numer dostępowy??

Barteek Raczej się połączyłem przez Internet GPRS bo mam to ustawione :stuck_out_tongue: :P. Prawdopodobnie coś źle robie, a jeśli by ktoś coś wiedział na ten temat jak ustawić w SE K310i(bo taki posiadam) tak żeby nie zabierało dużo pieniędzy to niech napisze i z góry dzięki