GG w szkole;]

(Skr3czu) #1

Źródło:http://www.gadu-gadu.pl/biuro-wiadomosci-Gadu-Gadu_w_szkolnych_zeszytach.html

Wyobrażacie sobie sytuację, w której zapisujecie się na studia, do liceum, czy gimnazjum i informację, którą musicie podać koniecznie (tak jak imie, nazwisko, numer telefonu, adres e-mail) to numer gadu-gadu :shock:

Pozdrawiam

(Morgenowsky) #2

Hahaha...

moim zdaniem przesadzili :mrgreen:

(Taex) #3

Przesadzili to mało powiedziane

:hahaha:

(Hempbaba) #4

LOL :x Może i dobry pomysł ale to można pisać w zeszscie normalnym i zrobić róbryki.tylko AQQ

Złączono Posta : 01.09.2006 (Pią) 14:53

A jaka cena tych zesytów i ilu kartkowe??

(Skr3czu) #5

Ceny nie podali ,ale napewno nie są frogie cena pewnie normalna ;]

pozdro

(dawidos) #6

Niedługo trzeba bedzie podawać meile i adresy IP :stuck_out_tongue: . Według mnie przesadzili.

(Chrucik) #7

ehhh... shiza na maxa ;/ czego to ludzie niewymyślą :shock:

założę się że dzieci bogatych tatuśiów będą takie miały żby pochwalić się że mają internet i umią kożystać z gg (ale jak się coś zepsuje ... choćby najprostrza rzecz to odrazu do serwisu )

(Kamil198) #8

Coraz więcej osób przechodzi na skype, bo nie trzeba pisać :o

(Akira3179082) #9

Ale za to musisz mówić i nie możesz rozmawiac z kilkoma osobami oddzielnie. Według mnie lepiej by było jakby był JID :slight_smile:

(Hempbaba) #10

A jak taki zeszyt się nazywa??To się dzisiaj zapytam w kiosku.

Złączono Posta : 01.09.2006 (Pią) 15:54

Wydaje mi się że bedzie z twardą okładką.I logo GG z przodu(powiesze na szumbienicę :lol: ) i na tle żółtym.Napewno bedzie kosztował z ponad 3zł jeżeli bedzie twarda okadka.Ja kupie sobie taki zeszycik.Kto z was kupuje??

Nie mam co robic tylko podawać nauczycielowi swój nr GG... phi normalnie total dno...

(Hempbaba) #12

Dokładnie.Jeszcze się cos przezkrobie i ją zablokuje :stuck_out_tongue: a ona moich rodziców że Dominik jej popsuł GG :lol: bo nie może do niego pisać.I do tego nie mam co robić tylko czatować z jakąś starą babką. :stuck_out_tongue: Wiecie jak jest z takimi babami :smiley: ??

(Kwisnia 1990) #13

zgadzam się :wink: ale taki zeszyt t chyba dla dźieciaka z podstawówki co chcę się pochwalić ze ma internet.

(Filip Turek) #14

jeszcze opisu nie bedzie mozna dawac bo "nauczyciel patrzy" :x

(Skr3czu) #15

Dam taki opis:

a nauczyciel bedzie to widział :smiley:

Pozdro

(system) #16

A ja miałem kiedyś zeszyt, w którym była rubryka na numer buta :smiley:

Złączono Posta : 01.09.2006 (Pią) 16:19

P.S Chciałbym żeby kiedyś była taka mega awaria GG (co najmniej tydzień), że wszyscy przeszli by na tlena:D

(Krzys92) #17

lol... niezły pomysł z tymi zeszytami...

@Nook święta racja... nie będzie można dawac jakis opisów na temat nauczycieli :stuck_out_tongue: Przesada :slight_smile:

(Die Eye) #18

Ciekawe kto poda swoje gg nauczycieom 8)

(Maciejboss) #19

jeszcze miejsce na skypa powinno byc :smiley:

(Hempbaba) #20

Napewno nie ja.Nie jestem taki głupi.A ciekwe kto bedzie z nauczycieli miał GG?? :lol:

karlozet ja też ale żeby przeszli na AQQ choć AQQ obsługuje TLEn.

AVE AQQ ANTYGG.Moja ostatnia linija podpisu wszystko mówi! :lol: