GG w Telefonie

Hello ! :slight_smile:

Kupiłem dzisiaj starter do ery, bo chce mieć GG w telefonie, ale niestety mi nie działa. Wysłałem sms’a pod numer 8089 o treści GG i przysłano mi wiadomość że muszę wejść na podaną stronkę, ale niestety nie mogę wejść :frowning: Postanowiłem ze ściągnę GG z netu. Zainstalowałem i wszystko wydawało sie dobrze, ale jak robiłem “Połącz” to wyskakiwał error :frowning: P.S Mój telefon obsługuje GG (SE K510i)

Skonfiguruj u siebie internet. Instrukcje znajdziesz na stronie Ery.

A podałbyś mi dokładnego linka ? :slight_smile:

http://www1.era.pl/phones/phones_config … &subtype=0

Szukanie samemu rozwija umiejętność orientacji.

Skonfigurowałem “WAPCSD” I “WAPGPRS”. I nadal jak wchodzę w link podany w sms to sie wyświetla “Błąd komunikacji. Sprawdź ustaw. Jeśli problem nie ustąpi, skonktaktuj się z operatorem.” Mam jeszcze coś skonfigurowac ? (sorry, ale jestem ciemny w tych sprawach ;])

Jaki masz model komórki? Od tego trzeba było zacząć.

Już mam porobiłem w ustawieniach i działa :slight_smile: Dzieki za pomoc :slight_smile: Temat do zamkniecia :slight_smile:

A czy można mieć gg w play? Jeśli tak to w jaki sposób?

ojjj nie wiem, chyba nie idzie w play’u

Aaa… możecie poradzic co zrobic, bo mój kumpel kupił też starter do ery i jak ściąga te konfiguracje netu, to mu wyskakuje ze nie ma miejsca, chociaż usunął niektóre :? Pomóżcie mu xD

Złączono Posta : 27.05.2007 (Nie) 19:50

Sorry że pisze post pod postem, ale pomoże mi ktoś ?

Prosze, bardzo to pilne

pcz_07 nie mozna miec gg w PLAY mozna miec tylko gg na telefonie tylko w tych sieciach które sa reklamowane.

Nie chcę zakładać nowego tematu, więc zapytam tutaj.

Na stronie Ery są podane telefony które obsługuję EraGG. Jest wymienionych kilka modeli Nokii, ale nie ma wśród nich 6020, co mnie trochę dziwi, bo ten telefon obsługuję Javę. Wie ktoś może jakie dodatkowe wymagania musi spełniać telefon żeby móc korzystać z EraGG?