GG w wersji normalnej ;/

Szukam GG czyli tradycyjnego polskiego Gadu gadu ale w wersji, która byłaby bezpieczna a umożliwiała komunikator. TYLKO!! Nic poza tym bo mi to nie potrzebne. Pisze dlatego, że pobrałem najnowszą i zwykle pobieram bo podobno ma najnowsze zabezpieczenia a to u mnie ważne. Ale muliiiii, normalnie masakra. Znacie jakieś odpowiedniki albo bezpieczną wersje GG z samym komunikatorem??

odchudzona wersja :slight_smile: —>

http://www.dobreprogramy.pl/index.php?dz=2&t=23&id=1371

To nie jest odchudzona wersja tylko jeszcze ta stara która była przez długie miesiące najnowsza wersją przed ukazaniem sie “7”.

Na XP często sa z nią problemy dlatego warto mieć wszystki aktualizacje windowsa i zaznajomić się co to jest tryb zgodności.

Tu masz odchudzona wersję http://gglite.com/index.php?option=com_ … 2&Itemid=2

Czy ta wersja jest bezpieczna bo wygląda na fajną, ale te łatki wszelkie. Jak z tym to stoi ??

To jest stara wersja gg. Posiada kilka błędów wpływających znacznie na bezpieczeństwo ale obecnie to już mało kto o tym pamięta.

Od jakiegoś czasu używam KONNEKTA … może On Ci będzie odpowiadał.

U mnie zżera 16mb pamięci, ale w sumie chwale Go sobie, obsługuje naraz kilka protokołów, ale oczywiście można je w większości odinstalować. Jest sporo funkcji do skonfigurowania.

Co do gg … najprostszą było chyba 6.1 … i nie muliło kompa, a raczej stabilnie chodziło.

pzdr…

Ja tam z tej wersji 6.1 korzystam - ogólnie dobra, tylko problemy z połączeniem do serwera - ale to już wina właśnie serwów. Polecam 6.1

Jeżeli korzystasz z nowszych wersji zainstaluj Bezpiecznika!

Skuś sie na powrót do gg 6.1 jesli chodzi o komunikator to to jest najlepsza sprawa wydaje mi się, choć nie wiem tak do końca. Minusem są drobne problemy z połączeniami przy zakładaniu nowych kont. Ale general jest ok :slight_smile: Późniejsze wersje to cuda i wianki rozmaite nie wiem komu to potrzebne ;/ Powinny być dwie wersje gg - komunikator i bajery z komunikatorem.

Temat jest chyba jasno sprecyzowany.

Otowisko --> kosmos