GG w wersji normalnej ;/


(radzik radzik) #1

Szukam GG czyli tradycyjnego polskiego Gadu gadu ale w wersji, która byłaby bezpieczna a umożliwiała komunikator. TYLKO!! Nic poza tym bo mi to nie potrzebne. Pisze dlatego, że pobrałem najnowszą i zwykle pobieram bo podobno ma najnowsze zabezpieczenia a to u mnie ważne. Ale muliiiii, normalnie masakra. Znacie jakieś odpowiedniki albo bezpieczną wersje GG z samym komunikatorem??


(D@widoS) #2

odchudzona wersja :slight_smile: --->


(aju) #3

To nie jest odchudzona wersja tylko jeszcze ta stara która była przez długie miesiące najnowsza wersją przed ukazaniem sie "7".

Na XP często sa z nią problemy dlatego warto mieć wszystki aktualizacje windowsa i zaznajomić się co to jest tryb zgodności.


(hevet) #4

Tu masz odchudzona wersję http://gglite.com/index.php?option=com_ ... 2&Itemid=2


(radzik radzik) #5

Czy ta wersja jest bezpieczna bo wygląda na fajną, ale te łatki wszelkie. Jak z tym to stoi ??


(aju) #6

To jest stara wersja gg. Posiada kilka błędów wpływających znacznie na bezpieczeństwo ale obecnie to już mało kto o tym pamięta.


(Por7ag3n) #7

Od jakiegoś czasu używam KONNEKTA ... może On Ci będzie odpowiadał.

U mnie zżera 16mb pamięci, ale w sumie chwale Go sobie, obsługuje naraz kilka protokołów, ale oczywiście można je w większości odinstalować. Jest sporo funkcji do skonfigurowania.

Co do gg .. najprostszą było chyba 6.1 ... i nie muliło kompa, a raczej stabilnie chodziło.

pzdr..


(Robert Warszawa) #8

Ja tam z tej wersji 6.1 korzystam - ogólnie dobra, tylko problemy z połączeniem do serwera - ale to już wina właśnie serwów. Polecam 6.1

Jeżeli korzystasz z nowszych wersji zainstaluj Bezpiecznika!


(radzik radzik) #9

Skuś sie na powrót do gg 6.1 jesli chodzi o komunikator to to jest najlepsza sprawa wydaje mi się, choć nie wiem tak do końca. Minusem są drobne problemy z połączeniami przy zakładaniu nowych kont. Ale general jest ok :slight_smile: Późniejsze wersje to cuda i wianki rozmaite nie wiem komu to potrzebne ;/ Powinny być dwie wersje gg - komunikator i bajery z komunikatorem.


(Monczkin) #10

Temat jest chyba jasno sprecyzowany.

Otowisko --> kosmos