GG wiadomości docierają również do innej osoby z kontaktów

Dziwny problem, właśnie powiadomiła mnie znajoma, że nasze wczorajsze wiadomości dotarły również do innej osoby z kontaktów. Otrzymała je od niej wszystkie skopiowane z okna komunikatora. Koleżanka używa gg w wersji 10, ja najnowszej. Nie wiadomo w sumie od jakiego czasu trwa ta sytuacja. GG używam raczej rzadko, nieraz w celu wysłania na szybko jakiegoś linka jednak mimo wszystko chyba taka sytuacja nie powinna mieć miejsca. Proszę o jakieś sugestie co w chwili obecnej można z tym zrobić.

Ty i twoja koleżanka powinny zainstalować na nowo program w najnowszej wersji.

Być może podczas wybierania twojej koleżanki z kontaktów przypadkowo zaznaczyłeś dwie osoby i utworzyłeś okno konferencji.

Konferencja nie była zaznaczona u nikogo, sprawdzałam. Ja mam najnowszą wersję. Niektórzy jednak używają jeszcze starszych, chyba nie ma wymogu posiadania najnowszej. Każda chyba powinna wspierać szyfrowanie.

Tak ale zaktualizować nie zaszkodzi.

Jakiś bug…

Jedynie co mogę poradzić to sprawdzić na starszej wersji lub czekać za nową.

Sprawdzić czy masz zaznaczone:

Nie pokazuj wiadomości od nieznajomych

Pokazuj status tylko znajomym - lub jego odznaczenie.

Nie instaluję nowych wersji GG ponieważ to są kombajny z niepotrzebnymi “pierdołami” w znacznym stopniu obciążające komputer.

Mam dwa systemy - Windows XP SP3 oraz Windows 7 Ultimate SP1.

Na Windows XP GG 7.7 a na Windows 7 GG 6.1 (z wrzuconymi emotami z 7.7)

  • brak problemów, wirusów oraz szybkie połączenia nawet z rodziną z Holandii :slight_smile: