GG wiadomości docierają również do innej osoby z kontaktów

(Lammermoor) #1

Dziwny problem, właśnie powiadomiła mnie znajoma, że nasze wczorajsze wiadomości dotarły również do innej osoby z kontaktów. Otrzymała je od niej wszystkie skopiowane z okna komunikatora. Koleżanka używa gg w wersji 10, ja najnowszej. Nie wiadomo w sumie od jakiego czasu trwa ta sytuacja. GG używam raczej rzadko, nieraz w celu wysłania na szybko jakiegoś linka jednak mimo wszystko chyba taka sytuacja nie powinna mieć miejsca. Proszę o jakieś sugestie co w chwili obecnej można z tym zrobić.

(Xemidra) #2

Ty i twoja koleżanka powinny zainstalować na nowo program w najnowszej wersji.

Być może podczas wybierania twojej koleżanki z kontaktów przypadkowo zaznaczyłeś dwie osoby i utworzyłeś okno konferencji.

(Lammermoor) #3

Konferencja nie była zaznaczona u nikogo, sprawdzałam. Ja mam najnowszą wersję. Niektórzy jednak używają jeszcze starszych, chyba nie ma wymogu posiadania najnowszej. Każda chyba powinna wspierać szyfrowanie.

(Xemidra) #4

Tak ale zaktualizować nie zaszkodzi.

(XMan) #5

Jakiś bug...

Jedynie co mogę poradzić to sprawdzić na starszej wersji lub czekać za nową.

Sprawdzić czy masz zaznaczone:

Nie pokazuj wiadomości od nieznajomych

Pokazuj status tylko znajomym - lub jego odznaczenie.

Nie instaluję nowych wersji GG ponieważ to są kombajny z niepotrzebnymi "pierdołami" w znacznym stopniu obciążające komputer.

Mam dwa systemy - Windows XP SP3 oraz Windows 7 Ultimate SP1.

Na Windows XP GG 7.7 a na Windows 7 GG 6.1 (z wrzuconymi emotami z 7.7)

• brak problemów, wirusów oraz szybkie połączenia nawet z rodziną z Holandii :slight_smile: