GG - większy opis? Czy to możliwe?

Jest jakiś program/wtyczka/kod/cokolwiek co może powiększyć długość opisu w gg (wersja 6.1 build 158)?

Jak jest taki program czy cokolwiek to prosze o linki.

Z góry dziękuje bardzo wszystkim, nawet tym co powiedzą mi, że czegoś takiego nie ma

Nie ma takiego czegoś.

w powergg jest wtyczka do pionowych opisów może to pomoże :?

taki opis pionowy można mieć bez PowerGG

ale nie, mi oto nie chodzi, ale jak już do tego doszliśmy to jak zrobić ten opis pionowy?

Ja osobiście miałem kiedyś te PowerGG, ale ono jest wg mnie do kitu.

Nie ma :slight_smile:

http://www.rafal.waw.pl/wynalazki/gadu/#pionowe

niestety protokół GG nie pozwala przekroczyć magicznej liczby 75 znaków w opisie.

A nie przypadkiem 70?

Co wy gadacie!!

Na Allegro człowiek (300 coś komentarzy) sprzedawał Program dzięki któremu można mieć do 250 znaków w GG. Nie pamietam juz kto to był, ale jak znajde to podam Linka !!

dzięki!

:o :o :o :o :o

coś smiem wątpić w ten program …

Jak znajduje jeleni co to kupią …

A ty zawsze musisz coś napisać na temat innych ludzi.

Nie szuka jeleni tylko sprzedaje program i nie mów tak na innych jak sam czegoś nie wiesz :evil:

No dobrze…

Zalozmy, ze masz ten program, i masz opis o dlugosci 250 znakow. A taki pan Franek nie ma tego programu, wiec widzi tylko 70 znakow. Nasuwa sie wtedy proste pytanie: Jaki jest sens uzywania tego programu (o ile dziala, co nie jest pewne)? Wzbogacenie ego o 180 znakow? :mrgreen:

A Ciebie co ugryzło,jak inaczej można nazwać takich którzy się na to skuszą. fiesta sprecyzował to zwięźle i dokładnie :slight_smile:

Te fiesta czemu już nie jesteś modkiem :-k

Nie rozumiem po co wydawać pieniądze na zabawkę, która praktycznie jest do niczego niepotrzebna. Komunikator to nie zeszyt do polskiego ani pamiętnik żeby wypisywać epistoły w opisie. Ja delikwentów z przydługimi opisami momentalnie kasuję ze swojej listy. bo mi zasłaniają pozostałych dostępnych.

http://forum.dobreprogramy.pl/viewtopic … 941#501941