GG - zablokowany a można pisać

Witam. Mam taki problem jak w temacie. Może nie ja a kumpela. Ostatnio dostałem od niej bana ale szybko sie pogodziliśmy i mnie odbanowała tylko, że ja dalej widze u siebie bana a mimo tego można pisać. Ona przeważnie korzysta z AQQ i tam mnie zablokowała ale jak juz powiedziałem jestem odblokowany. Sastus, że jestem zablokowany pojawia się na kilku komuniaktorach tj.: AQQ, GG, WTW oraz GG na telefonie. Co zrobić z tym fantem?

GG to dziwny komunikator i czasami wyskakują takie problemy. Spróbuj usunąć ją z kontaktów i dodać ponownie. Powinno pomóc. Od siebie radzę przesiąść się na Jabbera, mam zamiar niedługo to zrobić. A do protokołu GG używam EKG2 - Eksperymentalnego Klienta Gadu-Gadu. Operuje w konsoli. :wink:

Tylko, że jak już wyżej napisałem kumpela używa AQQ jako klienta GG. Ja czasami też i na kilku komunikatorach widać, że jestem zablokowany więc trochę to dziwne żebym musiał z każdego komunikatora usuwać i wpisywać na nowo.

A na tym komunikatorze, z którego korzysta w mniejszości też tak jest ;)?

Wersja AQQ najnowsza? Ja bym spróbował na forum AQQ napisać w pomocy technicznej albo na bugliście (nie wiem dokładnie gdzie to się nadaje) gdyby na tym “rzadszym” komunikatorze było normalnie :wink: AQQ ma różne odchyły :wink:

Jak wcześniej sie nawzajem blokowaliśmy to potem było ok, a teraz ■■■■ :confused: Usuąłem kontakt i dodałem na nowo. Dalej to samo :confused:

Stały_bywalec , nazwij proszę temat konkretnie, bez zbędnych problemów w nazwie. Inaczej wyciągnę konsekwencje. Przeczytaj proszę, ten temat. http://forum.dobreprogramy.pl/viewtopic.php?f=16&t=394978