GG - zalogowany i niezalogowany?

Witam. Od wczoraj na GG pojawia mi się dosyć dziwny problem. Niby jestem zalogowany, mogę rozmawiać, wysyłać i odbierać wiadomości, ale na samym dole, gdzie powinno być chyba radio, pokazuje się kłódka i komunikat: “Nie jesteś zalogowany”. Ponadto w najnowszej wersji (10.3) od wczoraj nie mogłem zmieniać opisów, ponieważ w tej wersji trzeba w tym celu otwierać oddzielne okienko. Musiałem się cofnąć do wersji 10.1 i opisy bez otwierania nowego okienka mogę już ustawiać.

O co chodzi? Problem pojawił się wczoraj sam z siebie. Nic nie robiłem, odszedłem od komputer, a gdy wróciłem, nie mogłem zmieniać opisów i zniknęła mi opcja radia.

Oczywiście odinstalowywałem całe gg, kilka razy instalowałem, usuwałem wszystkie pozostałości. Poniżej zrzut z wersji 10.1, w której mogę ustawiać opisy. Według radia nie jestem zalogowany. Każe mi zmienić status z niedostępnego, ale przecież jestem na zaraz wracam.

gg.jpg

Hej,

:arrow: Z jakiego systemu korzystasz??

:arrow: Czy pracujesz na koncie z uprawnieniami administratora??

:arrow: Próbowałeś uruchomić program z podwyższonymi uprawnieniami - poprzez polecenie Uruchom jako administrator??

Pozdrawiam,

Dimatheus