GG zapomiane hasło do profilu

Witam

Pomocy! !!

Zapomniałem hasła do profilu w GG czy mogę coś zrobić?

Proszę o pomoc

Ściągnij program GG Password Recover lub GG Tools

Masz dostęp do pliku profile.dat? Jeśli tak - wrzuć w google zapytanie o ggreader, ściągnij program (postaraj się pobierać z jakiejś wiarygodnej strony, żeby nie dostać jakiegoś… “prezentu” :wink: ).

Program po uruchomieniu przeszuka wszystkie dyski w poszukiwaniu pliku profile.dat i wyświetli hasła do profilu i do konta GG.

Działało w GG6 i chyba we wczesnych wersjach 7.x. Czy działa i teraz - nie wiem.

i p oco to ?

Czyżby nie wystarczyło mu

?? Linki ą podane :stuck_out_tongue:

Dzięki za pomoc Mario

W sumie z dwóch powodów:

  • po pierwsze - jak sam znajdzie - łatwiej zapamięta i czegoś się nauczy. A to już jest coś :wink:

  • po drugie - pytania o hasło do GG budzą (przynajmniej u mnie) jakieś takie podskórne wątpliwości co do intencji pytającego. Nie chciałem tak do końca ułatwiać życia, w razie gdyby się okazało, że pytający po prostu chce podejrzeć historię rozmów brata czy (byłej) dziewczyny. Najprawdopodobniej w tym przypadku tak nie jest i PawelJacekZ ma dokładnie taki problem jaki opisał, ale… świat jest okropny i pełen podejrzliwych ludzi :).

Polecam najnowszy numer PC Format (styczeń 2008). Jest tam ciekawy artykuł na temat: “Jak odzyskać hasło do GG”.