Gg

Faktycznie stwierdzenia Morfeusza są zgodne z prawdą. Tlen jest programem o wiele bardziej stabilnym i funkcjonalnym. Brakuje mu tylko możliwości przesyłania grafiki w oknie rozmowy. W pozostałych przypadkach we wszystkim bije na głowę GG. Sam komunikuję się z użytkownikami GG za pomocą Tlenu i jestem bardzo zadowolony z tego rozwiązania.

Dziękuję fiesta za słowa poparcia :smiley: . Nie wiem czy brak przesyłania grafiki w oknie rozmowy jest jakąś wadą tlen’a - daje to możliwość pozbawiania się bałaganu. Sam używałem gg przez jakieś dwa tygodnie. Jednkaże jakość tego programy zmusiła mnie do poszukania alternatywy w tępie natychmiastowym. I tak skończyłem na tlen’ie - 2 in 1 po względem obsługiwanych systemów i nie porównywalnie więcej funkcji, lepsza jakość połączeń głosowych etc. Tu nie potrzeba żadnych plug-in’ów, które i tak w przypadku gg nie działają poprawnie, a są tylko śmieciowiskiem w Waszym systemie operacyjnym, pozostawiającym wieeeeeeele do życzenia…

Pozdrawiam, Morfeusz :slight_smile:

Nie pozostaje mi nic innego jak tylko zgodzić się z tym. Komunikator Tlen jest rzeczywiście dużo lepszy od Gadu Gadu. Świadczy na przykład o tym ilość postów które w ostatnim czasie sie pojawiły na temat problemów z GG. A jeśli chodzi o przesyłąnie obrazków to wydaje mi się że i tlen będzie to niedługo posiadał. Ale to tylko moje przypuszczenia. :smiley: :smiley: :smiley: