Gg

Gdy chce wyslac do mojego kolegi plik przez gg pokazuje sie komunikat obie strony sa za firwelem polonczenie nie mozliwe

własciwosci twojego polonczenia i odznacz zeby chroniło twój komputer albo cos w tym stylu

najnowsze power project posiada wtyczke umożliwiajacą przesyłanie plików poza tzw nate-em i za firewallem. niestety zapomniałem nazwy wtyczki :frowning: ale jak przeszukasz wszystkie zasoby to znajdziesz. możesz pobrać stąd power project :arrow: http://nowe.pl/modules/mydownloads/sing … 32&lid=518

Pobierz najnowszą wersję GG. 7 beta 5

Musicie być dostępni i mieć włączone połączenie P2P.

Jednak i tak mechanizm przesyłania często zawodzi. :?

Mam juz dawno beta 5 jestesmy dostepni

Puki co to działa tylko u beta testerów.

Boczi powinieneś o tym wiedzieć przeciez nim jestes. :?

Spróbuj ze starszą wersją gg, nie możesz po prostu zezwolić firewallowi na dopuszczenie gg do sieci? Albo na czas przesyłania wyłanczaj murek (żart) :wink:

Wg mnie przesylanie plikow w GG hmmm…nie dziala a jesli dziala to transfer jest wolny itp…Do tego typu spraw polecam Skype lub Messengera…nie zawodne i szybkie

Pozdrawiam,

jak się jest w tej samej sieci to transfer może być bardzo szybki. jak jest różnica między sieciami np. przy tp i chello to transfer może być wolny…

tak moze byc transfer ale z reguly ustanowienie polaczenie w GG by muc wysylac pliki jest dosc trudne…Skype, Messenger nie maja takich problemow - szczerze polecam

Pozdrawiam,