GG8 i użycie 100% procesora

Witam. mam najnowszą wersje gadu-gadu 8. Gdy włączam archiwum lub okno rozmowy gg zawiesza sie a uzycie cpu wynosi 100%.

Przejrzyj uważnie stronę http://www.xp.net.pl/ - tam znajdziesz rozwiązanie problemu.

Zamiast łamać licencję GG warto poszukać innego rozwiązania. Na przykład zaktualizować go do nowszej wersji.

nie pomaga

mam najnowsza wersje gg

Zainstaluj najnowszy build>8344 z dnia 22 kwietnia br. problem który masz dotyczył wcześniejszego buildu z 14 kwietnia,w najnowszym problem rozwiązano.Pozatym NGG może być niekompatybilne z Windows 7

Właśnie z tym buildem występuje problem ze 100% obciążeniem procesora.

czyli na jakim buildzie ?

na innych jest ok ?

przecież buildu 8344 niema , windows 7 to 7xxx, 8xxx będzie pewnie w win8

Poczekaj do oficjalnego wydania RC dopiero dostawcy oprogramowania zaczną pisać konkretnie dopasowane aplikacje pod konkretny system… Jak narazie są to testy.

Od wersji wyższej niż RC będzie wszystko OK… Czy od strony GG czy MS… nie ma ZNACZENIA. Logiczne…

MS

mówiłem o buildzie 8344 nowego gadu-gadu

teraz już chyba nie ma tego problemu - ostanio jakas najnowsza wersja wyszla nowego gadu

Niema nowszego buildu niż 8344

Niestety jednym rozwiązaniem problemu jest pobranie wersji starszej niż build 8344, ja pobrałem jakiś starszy nawet od 8000 i chodzi dobrze. Ten problem jest spowodowany modułem aktualizacji, i objawia się tak, że po uruchomieniu 2 okien rozmowy GG, program zawiesza się a procesor chodzi na 100% trzeba wtedy wejść do mendżera zadań i wyłączyć proces gg.exe.