Ghost na płytce

Mam problem chciałbym aby na laptopie zrobić płytke bootowalną (sorry za pisowanie).

Na laptopie nie posiadam stacji dyskietek.

Jak to zrobić, próbowałem pare razy ale nic

Przecież instalator Ghosta (jeżeli mowisz o tym Symnateca) jest na płycie. Instalujesz i uruchamiasz a on ci zrobi obraz …

Informatyk zrobił mi kopie .gho nie dał żadnego programu.

Chodzi oto ,że musze włączyć płytkę wybierając w BIOSie boot cd-rom

A co miał dać przecież to płatny program… I tak mam wątpliwości czy zgodnie z prawem postąpił robiąc Ci ten obraz …

Kup Ghosta i se poradzisz…

ALe jest taki program na dyskietkach, też Ghosta i jest za free chce żeby dział na płytce

Te darmowe nie odczytają Ci tego obazu co masz zrobiony… to są inne programy i możesz najwyżej nimi sobie obraz zrobić jeszcze jeden

ALe już się nie da wymienić programów z których mógłbym zrobić backup z poziomu DOSa

Zależy jaka wersja.

Ostatni post twojego autorstwa kosz.

Na stronie

http://ultimatebootcd.com/

jest do pobrania obraz pyty z BEZPŁATNYMI programami narzędziowymi. Są wśród nich programy do tworzenia obrazów dysków i partycji. Poczytaj opisy w grupie Hard Disk Cloning Tools. Osobiście do tworzenia obrazów używam z tej płyty programu Partition Saving (jest w grupie Partition Tools) i jakoś się sprawdza.

Płyta jest bootowalna. MOżna z niej uruchomić komputer i dyskietka nie będzie potrzebna.

Jeszcze lepszym rozwiązaniem jest zakup płyty z czasopismem Chip, KŚ Ekspert - bardzo często bywały na nich programy Acronisa czy Paragona.

ps. Ale tak jak wspomniałem wcześnej ten obraz od informatyka odczytasz tylko Ghostem firmy Symantec a ten program musisałbyś kupić.