Gigabyte 9600gt

Witam.

Mam do was pytanie co wchodzi w skład zestawu do tej karty czyli przejściówki itd.

Koleś który mi skałdał kompa ocyckał mnie trochę bo przywłaszczył sobie sterowniki do tego “zapomniał” dać przejśćiówkę do kabla od monitora. Teraz tak myśle, czy nie brakuje mi kabli.

http://gry.onet.pl/28065,1484886,6,test … tykul.html

wyposażenie

  • Gigabyte Gamer HUD

  • 2x przejściówka DVI-D-sub, Svideo-3xCinch, przejściówka zasilania 2xMolex-6pin, CD-driver, manual

Nie wiem jaką masz wer, ale w zasadzie podstawowe wyposażenie pudełka to przejściówka DVI@D-Sub, molex@pci-e jak karta ma dodatkowe zasilanie kable typu s-video chinch, ster i dodatkowe oprogramowanie producenta, nie raz jeszcze mostek sli/cf, droższe wer kart jakaś gra, i nawet pudełko po karcie powinieneś mieć, żeby nie było problemu z serwisem bo pudełko musi być oryginalne.

e tam nie przesadzaj, sterowniki www.nvidia.com instaluje się najnowsze, przejściówka ?? jakoś masz podłączone więc nie potrzeba :wink: kable ?? pozostaje do telewizora s-video na chinche :wink: podłączasz do tv głównie starych z euro scart ?? jeśli nie to niepotrzebne, przejściówla zasilająca też raczej nie potrzebna, pewnie masz lepsiejszy zasilacz :wink: