Gigabyte Ati HD 5770 Problem z Catalystem

Posiadam kartę graficzną Gigabyte Ati Radeon HD 5770. Od razu zainstalowałem sterowniki (11.2). Git majonez. Need for Speed: Hot Pursuit na maksymalnych ustawieniach nie ciął się. Następnego dnia po starcie pojawia się problem. Po starcie Catalysta pojawiają się ,lagi’’. Trochę się tnie, ale obraz koszmarny. System się zwiesza i nic się nie da zrobić. W tray widać ikonkę Catalysta. Wymuszam reset (klawisz zasilania na 4 sek.) Startuję i uruchamiam Tryb awaryjny. Z tamtego poziomu musiałem Start>Panel Sterowania>Menedżer urządzeń>Karty graficzne>ATI Radeon HD 5700 Series^Właściwości\Sterownik\Odinstaluj, aby pozbyć się sterowników. Wracamy na zwykły poziom. Catalyst pluje się, że brak, lub nieprawidłowe sterowniki karty. Uruchomiłem instalator (11.2) i odinstalowałem Catalysta i resztę rzeczy, z wyjątkiem sterowników, bo ich nie było na liście. Po usunięciu ponownie odpaliłem instalator i zainstalowałem tylko sterowniki do karty. Nie będę miał akceleratora 3D…

Karta: Gigabyte Ati Radeon HD 5770 (GV-R577UD-1GD)

Monitor (jeśli to coś da):LG Flatron W2042T DVI 1680x1050

Proszę o bardzo szybką pomoc. ![-o<

Witam.

Miałem podobny problem. Karta Asus HD5850. Na początku zainstalowałem sam sterownik z dołączonej płyty CD do karty graficznej i było OK. Później doinstalowałem Catalyst Control Center ze strony ATI i sie wszystko posypało. Zwiechy, resety, wyłączanie się karty graficznej w trakcie gry i informacje o błędach sterownika ATI. Odinstalowywanie i ponowna instalacja nic nie pomogła. Skończył się na ponownym postawieniu systemu (win7 32-bit) i zainstalowaniu pełnego najświeższego pakietu Catalyst Control Center, oraz HydraVision Package i AMD Media Codec Package ze stony ATI. Problemy ustąpiły. Grafika działa bez zarzutu.

Pozdrawiam vovo_pl.

Jest już nowa wersja 11.3: http://www.dobreprogramy.pl/AMD-Catalys … 20168.html

Zainstaluj, może Twój problem zniknie :slight_smile:

Re: Witkacz

Próbowałem wszystkich wersji, ale nic nie pomogło. Spróbuję 11.3

Dodane 01.04.2011 (Pt) 16:08

JUUUUUUUUUUUUUUUUHUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUU! !!

Działa 11.3!

Dzięki Witkacz! !!

Nie za ma co :slight_smile: