Gigabyte EP35-DS4, iP35 VS Foxconn MARS, iP35

(Brylowski) #1

Witam wczoraj siadła mi płyta główn MSI P35 NEO2-FR zanioslem dziś do servisu oczywiscie gwarancja:)

Niechce juz wiecej MSI (2 razy sie niechcę sparzyć) za niewielka dopłata moge dostać

Gigabyte EP35-DS4, iP35 albo Foxconn MARS, iP35

która waszym zdaniem lepsza bedzie?

Zestaw:

Core 2 Duo e8400

EVGA 8800GT

2x1GB Corsair TwinX XMS2

520W Corsair HX Series Modular PSU

(eyeti) #2

Myślę że Gigabyte będzie lepszy. :wink:

(Mariosti*) #3

no ten gigabyte akurat lepszy nie będzie, za foxconnem marsem można się obejrzeć... ewentualnie MSI P45 NEO2 FR

(Adalbert) #4

Shamek , tylko takie płyty możesz wybrać? Może jest jakaś szersza oferta? Bo np tej co podał Mariosti* nie widzę w Twoich propozycjach. Jeżeli jeszcze coś innego może być, to wiele osób (w tym ja) poleci Foxconna p35a-s. Czy to wszystkie Twoje możliwości?

(Mateusz 931) #5

500zł w P35? Weź lepiej coś na P45/X38/

(Brylowski) #6

Foxconna p35a-s tego niestety niema

z P45 maja

Gigabyte GA-EP45-DS3P

i

MSI P45 Neo3-FR, iP45

(Mariosti*) #7

Czekaj waćpan na Neo2-FR, albo z komputronika oddzielnie sobie zamów jak będą, albowiem zdecydowanie lepsze są od neo3.

(Brylowski) #8

Czekać zabardzo niemoge bo jestem bez kompa. Więc prosiłbym wybrać najlepsza z tych dostepnych

(Mariosti*) #9

Z tych dwóch Gigabyte GA-EP45-DS3P oferuje cf a więc jest bardziej przyszłościowy.

(Ciupa Michal) #10

Shamek ,

z tych których podałeś to najlepsza jest GA-EP45-DS3P, ale ogólnie za 500zł możesz kupić MSI P45 Platinum która bije tego Gigabyte'a :wink:

(Brylowski) #11

Witam.

Płyta została wymieniona na Gigabyte EP35-DS4 za darmo(nic nie musiałem dopłacać), wymagającym użytkownikiem nie jestem więc na moje potrzeby chyba starczy>

Niechciałem zakładać nowego tematu.

Mam pytanie odnośnie podłączenie kabli do tej płyty.

1:)Chodzi mi o to że na płycie jest gniazdo 8pin z zasłoniętymi 4 pinami, w zasilaczu jest wyjscie na 4pin i 8pin. Czy usunać zaslepke i podpiać 8pin czy podpiac tylko te 4pin

2:)to dodatkowe zaslilanie 4pin MOLEX czy musi być podpięte, czy jak niemam 2 karty to nietrzeba go podpinać?

3:)czy trzeba podpiać 6pin z zasilacza do karty graficznej?

(Darth ReX) #12

Podepnij 8 pin do płyty. To zasilanie dla procesora.

A 6 Pin MUSI być podpięte do karty.

Zasilanie molex też podepnij, tak na wszelki wypadek.

(Brylowski) #13

Czyli wyjąć ta zaślepke?? z 8pin

(Darth ReX) #14

No a jak inaczej zamierzasz podłączyć zasilanie?